Goniec.pl
Małgorzata Rozenek z dziećmi

Instagram.com m_rozenek

Syn Małgorzaty Rozenek udzielił pierwszego wywiadu. Niebywałe słowa o mamie

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Stanisław to 15-letni dziś syn Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka. Nastolatek udzielił swojego pierwszego wywiadu dla magazynu "Viva", w którym padły piękne słowa o mamie.

Małgorzata Rozenek ma ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem dwoje dzieci: 15-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Trzeci syn gwiazdy, Henryk, przyszedł na świat rok temu. Jego ojcem jest jej obecny mąż, Radosław Majdan.

Cała rodzina pojawiła się ostatnio w sesji magazynu „Viva”. Przeprowadzono również wywiad z Małgorzatą Rozenek, ale również swój debiut w mediach zaliczył najstarszy syn Stanisław. Trzeba przyznać, że wyszło mu perfekcyjnie, bowiem na jego słowa sławna mama mogła tylko zareagować ogromnym wzruszeniem i dumą.

- Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham - wyznał Stanisław Rozenek.

Każda mama chciałaby usłyszeć takie słowa od własnego syna. Jak widać, ich relacja jest niezwykle silna i zdjęcia, które często Małgorzata Rozenek wrzuca na Instagrama nie są robione na siłę, tylko naprawdę cała rodzina kocha się i jest szczęśliwa. O tym Stanisław zresztą też mówił:

[EMBED-243]

- Zawsze czułem się w tej rodzinie bezpieczny i akceptowany. Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku. Gdy biorę go na ręce, czuję odpowiedzialność, ale ona nie wynika z obowiązku czy presji, tylko z miłości - powiedział w rozmowie z Beatą Nowicką.

Warto przypomnieć, że Stanisław przyznał jakiś czas temu, że interesuje się projektowaniem ubrań i chciałby zając się tym w przyszłości. Małgorzata kilkukrotnie chwaliła się już rzeczami, które wyszły spod jego ręki i fani za każdym razem byli pod wrażeniem zmysłu i umiejętności jej syna.

Co więcej, najstarszy syn gwiazdy lubi robić również zdjęcia i w tym też sobie świetnie radzi. Okazuje się, że to on jest autorem sesji, która pojawiła się w magazynie. Jak na 15-latka, radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze, a w swoim pierwszym wywiadzie udowadnia, że jest chłopakiem nie tylko zdolnym, ale również inteligentnym.

Cała rodzina Majdanów wyjeżdża teraz na wakacje do Meksyku, gdzie będą świętować nie tylko Dzień Matki, ale również urodziny praktycznie całej rodziny. Tadeusz urodził się 24 maja, Stanisław 4 czerwca, a Henryk 10 czerwca. Z kolei niedawno, bo 10 maja, urodziny obchodził Radosław, a Małgorzata obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Czeka ich więc nie lada powodów do świętowania.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: VIVA

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >