Goniec.pl
Anna Przybylska ręce lekarzy

East News TRICOLORS

Smutne informacje o mamie Anny Przybylskiej. Musiała trafić do szpitala

3 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Do mediów trafiły niepokojące informacje dotyczące mamy Anny Przybylskiej. Z wiadomości opublikowanej za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że Krystyna Przybylska ponownie wylądowała w szpitalu. Internauci natychmiast zaczęli wysyłać jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że czuje się dobrze.

Kłopoty zdrowotne mamy Anny Przybylskiej trwają już od pewnego czasu. Krystyna Przybylska w tym roku już raz musiała przebywać w szpitalu. Na szczęście po chorobie doszła do siebie i wróciła zdrowa do domu. Internauci jednak niedawno ponownie mieli powody do obaw.

Tak jak mnóstwo innych osób mama Anny Przybylskiej zaraziła się w tym roku koronawirusem. W lutym Krystyna Przybylska otrzymała pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2. Matka aktorki zmarłej w 2014 roku o wszystkim poinformowała za pośrednictwem Facebooka 20 lutego.

Mama Anny Przybylskiej w szpitalu

Zaraz po zarażeniu się koronawirusem mama Anny Przybylskiej czuła się dobrze, jednak jej stan zaczął się stopniowo pogarszać. Gdy COVID-19 dał się jej mocno we znaki, konieczna okazała się hospitalizacja.

Krystyna Przybylska na początku marca została przetransportowana do szpitala, o czym poinformowały media. Mama zmarłej aktorki sama potwierdziła w na swoim Facebooku, że musi spędzić jakiś czas na oddziale covidowym.

Przez cały czas mogła liczyć na Jarosława Bieniuka, który po śmierci partnerki nadal utrzymuje bardzo bliski kontakt z babcią swoich dzieci. Gdy Krystyna Przybylska trafiła do szpitala, piłkarz przyznał, że cały czas sprawdza, jak się czuje.

Na szczęście kobieta poradziła sobie z chorobą i jej stan zdrowia zaczął się poprawiać. W końcu Krystyna Przybylska mogła opuścić szpital. Mnóstwo osób odetchnęło wówczas z ulgą.

Mama Anny Przybylskiej ponownie w szpitalu

Niedawno okazało się jednak, że mama Anny Przybylskiej znów musiała zostać przetransportowana do szpitala. Tak jak poprzednim razem, potwierdziła te doniesienia na swoim Facebooku. W środę opublikowała zdjęcie łóżka oraz sprzętu medycznego.

Nie wiadomo konkretnie, z jakiego powodu Krystyna Przybylska znów wylądowała w szpitalu, ale jej wpis sugeruje, że może mieć to związek z powikłaniami po COVID-19.

Na koniec mama zmarłej aktorki podziękowała lekarzom i pielęgniarkom za profesjonalną postawę. Pod wpisem internauci zaczęli publikować komentarze, życząc Krystynie Przybylskiej szybkiego powrotu do zdrowia.

Przypominamy, że w tym roku seniorka przeżyła prywatny dramat. Mama Anny Przybylskiej pożegnała 21 lutego swojego drugiego męża. Po śmierci 82-letniego Benedykta Wietrzykowskiego wdowa podkreśliła z bólem, że nigdy nie wiemy, kiedy widzimy bliskich po raz ostatnich.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >