Goniec.pl
fot. Instagram @erdol_trucker_disco ' zrzut ekranu, Player.pl

fot. Instagram @erdol_trucker_disco ' zrzut ekranu, Player.pl

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Roześmiany uczestnik stanowczo odpowiada na mocne zarzuty internautów

22 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Maciej Mikołajczak jest uczestnikiem ósmego sezonu show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jego swawolne zachowanie podczas przysięgi małżeńskiej wzbudziło wśród widzów mieszane uczucia. Część z nich zarzuciła mu nawet, że w trakcie ślubu był od dużym wpływem substancji psychoaktywnych. Świeżo upieczony mąż postanowił odpowiedzieć na te zarzuty.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”, pomimo wyciętych scen z ekspertami (szczegóły w artykule poniżej), wzbudza wśród widzów skrajne emocje. Jedni szydzą z na nowo zmontowanego programu i zarzucają, że przez pośpieszne zmiany stracił on swój dynamizm. Inni zaś twierdzą, że i tak najważniejsze jest ukazywanie losów bohaterów, więc ingerencja ekspertów i tak powinna zostać ograniczona do minimum.

rafał olszak ślub od pierwszego wejrzenia tvn

Wielka afera w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pośpiesznie zwolniono eksperta, stacja wydała oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Maciej ze Szczecina pod gradobiciem absurdalnych oskarżeń

Jednym z uczestników, który dotychczas wzbudził wśród telewidzów największe emocje (niekoniecznie te pozytywne), jest Maciej Mikołajczak. Zawodowy kierowca rodem ze Szczecina jest znany fanom muzyki lekkiej i nieskomplikowanej pod pseudonimem Erdol, lecz nie to stanowiło problem.

Eksperci za żonę wybrali mu kobietę borykającą się z samotnym wychowywaniem małego synka. Na wieść o dziecku Mikołajczak zareagował wyjątkowo pozytywnie i łagodnie, lecz również nie to szlachetne zachowanie przysporzyło mu najwięcej zgryzoty.

Gdy czekał na swoją nową wybrankę przed urzędniczym obliczem burmistrzyni udzielającą im ślubu, nie mógł opanować nerwów. Śmiał się do rozpuku nawet wtedy, gdy spojrzał w oczy Marcie Podbioł – towarzyszce „eksperymentu społecznego”, którego przedmiotem pozostaną przez miesiąc od zawarcia małżeństwa. Panu młodemu plątał się jeżyk, a przysięgę małżeńską wydukał, będąc dwukrotnie poprawianym przez przedstawicielkę Urzędu Cywilnego.

Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odpowiada na zarzuty

Rozanielony (przynajmniej na razie) mężczyzna stał się obiektem drwin, złośliwych komentarzy i (przede wszystkim) zarzutów, jakoby podczas ceremonii był pod wpływem środków odurzających. Internauci w ten sposób chcieli wytłumaczyć jego dziwne zachowanie. Hobbysta disco polo, Erdol, postanowił zadać kres tym oszczerstwom.

- Krótko, zwięźle i na temat. Do osób, które komentują/oceniają moją osobowość/zachowanie po emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - nie paliłem i nie palę. Nie zażywałem substancji zakazanych i nie zażywam – oświadczył stanowczo na łamach swojego Instagrama.

Szczecinianin tym zdecydowanym komunikatem chciał podkreślić, że jego osobliwy styl bycia wynikał z wszędobylskiej obecności kamer.

- Reszta to tylko stres wywołany całą sytuacją. (…) Wszystkim bez wyjątków życzę smacznej kawusi - dodał.

Wyrozumiała żona go nie skreśliła

37-latek miał szczęście, że wybrana przez specjalistów małżonka wykazała się dożą pobłażliwością dla jego ekscesów. O tym, co dokładnie powiedziała na widok rozradowanej od ucha do ucha „drugiej połówki”, pisaliśmy w artykule pod tym linkiem.

Czyżby wybór ekspertów tym razem okazał się skuteczny i Maciej i Marta stworzą zgrany duet nie tylko na miesiąc, ale również na całe życie? Obydwoje bohaterów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wniosło do związku spory bagaż doświadczeń, więc może docenią to, co zaoferował im dobry los? Wszystko okaże się w nadchodzących odcinkach. Jesteście ciekawi?

fot. Instagram/Marcin Miller

Marcin Miller z "Boys" porzucił Warszawę. Jego posiadłość za miastem robi ogromne wrażenie

Marcin Miller jest liderem zespołu „Boys”. Największym hitem formacji jest piosenka pt. „Jesteś szalona”. Charyzmatyczny czarnooki „boy” jest żywym dowodem na to, że produkując mizerne przeboje disco polo, można dorobić się całkiem pokaźnego majątku. Zobaczcie jak mieszka muzyk, któremu jeden wielki szlagier znany przez wszystkich Polaków zapewnił imponujący dostatek. Mieszka w drogiej posiadłości i nie szczędzi sobie luksusowych przyjemności – tak trzeba żyć! I tak żyje Marcin Miller.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PlotekKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice of Poland" wkracza w kolejny etap. Od 1 października oglądać będziemy Bitwy uczestników!
(fot. Jan Bogacz/TVP)

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Startują Bitwy. Trenerzy przyznają: "To emocjonalna rzeźnia"

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

Gwiazdy

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

Czytaj więcej >
Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Gwiazdy

Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @tvnpl

Gwiazdy

„Kuba Wojewódzki”. Anna Mucha poucza Julię Wieniawę. „To jest ku**a nie w porządku”

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka zmarł w wieku 94 lat. Już wkrótce odbędzie się państwowy pogrzeb

Gwiazdy

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Minister Piotr Gliński przekazał wspaniałe wieści, zapadła ostateczna decyzja

Czytaj więcej >