Sarsa urodziła dziecko Żródło: Pixabay/christianabella

Sarsa urodziła dziecko. Gwiazda trzymała ciążę w tajemnicy

1 Maj 2021 Irmina JachIrmina Jach

Sarsa Markiewicz, uczestniczka programów „Must Be the Music. Tylko muzyka”, „X-Factor” i „The Voice of Poland” urodziła dziecko. Piosenkarka do samego końca utrzymywała ciążę w tajemnicy. Teraz w jej mediach społecznościowych pojawił się wzruszający wpis.

- Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę „osobiście” podzielić się tym z Wami, oraz że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy - napisała Sarsa na Instagramie.

Sarsa urodziła dziecko

Z hasztagów pod zdjęciem można wywnioskować, że maleństwo przyszło na świat w ubiegłym roku. Jego ojcem jest Paweł Smakulski, z którym piosenkarka spotyka się od kilku lat. Muzyk zespołu Golden Life towarzyszył partnerce podczas licznych tras koncertowych.

Para od zawsze bardzo chroni swoją prywatność. Zakochani nie pojawiają się na imprezach branżowych, unikają wywiadów i rozmów na tematy prywatne, a w ich mediach społecznościowych rzadko pojawiają się wspólne zdjęcia. Artystka zapewniała jednak, że jest bardzo zakochana.

W ukrywaniu ciąży pomogła Sarsie sytuacja związana z trwającą pandemią koronawirusa. Liczne obostrzenia sanitarne zmusiły piosenkarkę do rezygnacji z koncertów i osobistych spotkań z fanami. Dzięki temu mogła cieszyć się pierwszymi chwilami macierzyństwa w samotności.

Bydgoszcz: Policja pilnie szuka kobiety z nagrania. Wyłudziła od seniorki 20 tys. złBydgoszcz: Policja pilnie szuka kobiety z nagrania. Wyłudziła od seniorki 20 tys. złCzytaj dalej

Sarsa Markiewicz za miesiąc będzie świętować 32. urodziny. Pochodząca ze słupska gwiazda wydała trzy albumy - „Zapomnij mnie”, „Pióropusze” i „Zakryj” - które cieszyły się ogromną popularnością. Nie ma osoby, która nie potrafiłaby zanucić kultowego przeboju „Naucz mnie”.

Uzdolniona uczestniczka programów „Must Be the Music. Tylko muzyka”, „X-Factor” i „The Voice of Poland” pisała teksty także dla innych artystów. Spod jej pióra wyszły utwory Ewy Farnej i Moniki Lewczuk. Działalność muzyczną zaczynała w zespołach Fluktua oraz Sarsa Parilla.

Sarsa Markiewicz jest laureatką wielu prestiżowych nagród, które zdobyła między innymi na Bałtyckim Festiwalu Piosenki oraz Polsat SuperHit Festiwal 2016, a także w plebiscytach MTV Europe Music Awards 2015, Eska Music Awards 2017 i Grube Ryby 2016.

Piosenkarka w licznych wywiadach przyznawała, że jej pracoholizm negatywnie odbija się na życiu prywatnym. Potrzeba ciągłej pracy wpływa na relacje z bliskimi jej osobami. Niewątpliwie, narodziny dziecka są znakomitą okazją, by skupić się na wartościach rodzinnych. Gratulujemy!

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Następny artykuł