Goniec.pl
"Rolnik szuka żony" Mateusz i Zuzanna fot. Instagram @rolnikszukazonytvp, @kocieg

"Rolnik szuka żony" Mateusz i Zuzanna fot. Instagram @rolnikszukazonytvp, @kocieg

"Rolnik szuka żony". Zuzanna zabrała głos w sprawie "afery screenowej". "Wszystko zostało zmyślone"

5 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Zuzanna z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zabrała głos w sprawie "afery screenowej". Kobieta opublikowała obszerne oświadczenie, w którym oskarża Mateusza o kłamstwo i manipulację.

"Rolnik szuka żony". Zuzanna skomentowała "aferę screenową"

Za nami dziewiąta edycja randkowego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Ostatni sezon programu okazał się wyjątkowy, bowiem aż czworo z pięciu rolników odnalazło w nim miłość.

Krystyna Kamińska

"Rolnik szuka żony". Krystyna rozstała się z żoną. Wszystko przez zdradę? "Bardzo bym chciała, żeby się takie plotki nie szerzyły"

CZYTAJ DALEJ

Niestety jeden bohaterów produkcji nie miał tyle szczęścia. Mateusz nie zdecydował się na związek z żadną z kandydatek. Zdaniem rolnika, kobiety knuły za jego plecami, obrażając przy tym jego rodzinę. Mateusz stwierdził, że widział screeny wiadomości uczestniczek.

- Obgadywanie mnie, mojego gospodarstwa i moich rodziców nie było na miejscu. O sobie krytykę zniosę, ale na temat moich rodziców - nie. To było słabe - oznajmił w finale programu.

Teraz "aferę screenową" skomentowała jedna z kandydatek na żonę Mateusza - Zuzanna. Kobieta opublikowała oświadczenie, w którym stwierdziła, że cała sytuacja została wymyślona.

- Karolina w programie mówiła, że żałuje, że mi zaufała, gdyż wtedy znałyśmy się krótko i słysząc to, co mówi Mateusz, pomyślała, że jestem bardzo fałszywa i musiałam na jej temat nakłamać Mateuszowi. Z tego, co mi wiadomo, dzień wcześniej zapytał dziewczyn, czy któraś ma ze mną kontakt. Karolina przyznała się do tego, że utrzymuje ze mną kontakt i wydaje mi się, że na tej podstawie reszta została wyssana z palca - zaczęła.

Zuzanna odniosła się również do plotek na temat podsłuchu, zamontowanego rzekomo przez Mateusza w pokojach dziewczyn.

- Widziałam też nawet wersję o podsłuchach w pokoju - nawet gdyby były, nie ma mowy, że Mateusz mógł usłyszeć o czymś, o czym mówił, ponieważ miałam o gospodarstwie, rodzicach oraz o nim bardzo dobre zdanie, więc nie ma możliwości, że podczas mojego pobytu coś takiego mogłam powiedzieć - stwierdziła. - Z dziewczynami zachwycałyśmy się gospodarstwem oraz wszystkie bardzo chwaliłyśmy jego rodziców, byli dla nas przekochanymi osobami. A jeśli chodzi o wersję przegrzebania telefonu - również nawet gdyby grzebał w telefonie którejś z nas, nic takiego by nie znalazł. Zarzucono mi również kontakt z Martyną, którego w ogóle nie miałam.

"Rolnik szuka żony". Zuzanna oskarża Mateusza o kłamstwo

Zuzanna zarzuciła Mateuszowi kłamstwo i manipulację. Jej zdaniem, mężczyzna wymyślił całą aferę, by nie musieć dokonać wyboru między kandydatkami.

- Myślę, że Mateusz poczuł się bezkarnie, kiedy odpadłam z programu, zrzucając całą winę na mnie. [...] Screenów, o które nas posądzono, nigdy żadna z nas nie zobaczyła i mam wrażenie, że tak naprawdę nikt nigdy nie widział z wyjątkiem Mateusza. Niestety miał więcej do powiedzenia przed kamerami niż do nas, co skutkowało tym, że więcej dowiadywałyśmy się, oglądając telewizję niż podczas pobytu w gospodarstwie. Wiele zostało przeobrażone, przeinaczone - powiedziała.

- Wydaje mi się, że wszystko zostało to zmyślone jako pretekst, aby nie wybrać żadnej. [...] Jeśli chodzi o całą sprawę, mam jasne dowody na swoją niewinność - jeśli będzie taka potrzeba, zostaną one wykorzystane w tej sprawie. Myślę, że jeśli Mateusz nie miałby nic do ukrycia, pokazałby od razu screeny oraz nie miałby potrzeby blokowanie mnie w socialach - dodała na koniec. Co o tym sądzicie?

/fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Wielkie afery na antenie TVP, widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. "To jest cyrk"

"Sprawa dla reportera" zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 1983 roku i od tego czasu regularnie prezentuje widzom ludzkie dramaty i problemu. Program realizowany jest zarówno w formie reporterskiej, jak i studyjnej, gdzie nagrywane są dyskusje z ekspertami. Po latach antenowej obecności producenci programu zaczęli jednak szukać pomysłów na to, jak urozmaicić ten format i poszerzyć grono swoich odbiorców również o młodszych widzów. Z tego powodu w studiu "Sprawy dla reportera" zaczęły gościć również osoby znane z show-biznesu, jak aktorzy czy piosenkarze, którzy często prezentują na wizji również swoje talenty. Występy muzyków, zwykle z nurtu disco polo, w programie interwencyjnym budzą jednak spory niesmak. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy, a internauci nie mają litości dla "pomysłowych" producentów "Sprawy dla reportera", określając ich program mianem "cyrku" czy "kabaretu". To jednak tylko niektóre z "atrakcji", przewidzianych przez producentów "Sprawy dla reportera". To niewiarygodne, co wyprawia się w studiu programu Elżbiety Jaworowicz. /fot. TVP 1 "Sprawa dla reportera"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Niewiarygodne, co łączy Szpaka i Kamińskiego. Tego nikt się nie spodziewał

Gwiazdy

Trudno uwierzyć, co łączy Michała Szpaka i Ralpha Kamińskiego. Nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
The Voice Senior

Gwiazdy

Maryla Rodowicz zalała się łzami w "The Voice Senior". Wszystko przez jednego z uczestników

Czytaj więcej >
Pani Dorota - "Kuchenne rewolucje" fot. archiwum prywatne

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje". Historia Pani Doroty wzruszyła miliony widzów. Jak wygląda jej życie po wizycie Magdy Gessler?

Czytaj więcej >
Krzysztof Jackowski / Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski ujawnił, co czeka nas tej wiosny. Przykra wizja

Czytaj więcej >
Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat stanowili jedną z najbardziej ekscentrycznych par PRL-u. Choć mówiono o nich jak o przykładzie prawdziwej miłości, to zdradzali się na potęgę.
(fot. screen z "Mój ojciec Staś", TVP Kultura 2014, vod.tvp.pl)

Gwiazdy

Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat - najbardziej ekscentryczna para PRL-u. Nie umieli bez siebie żyć

Czytaj więcej >
Zmiany w życiu Marka Kondrata. Fot. Kapif

Gwiazdy

Duże zmiany w życiu Marka Kondrata. Wszystko przez córeczkę

Czytaj więcej >