Goniec.pl
"Rolnik szuka żony". Joanna jest w ciąży. Narzeczona Kamila wystosowała apel -"Proszę, nie piszcie gratulacji"

Instagram: @joasia.wielgosz

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz wspomina trudną ciążę. "Jestem w szoku, że udało się dociągnąć"

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Rolnik szuka żony" to program, który połączył wiele par. W 8. edycji show TVP Joanna Wielgosz poznała Kamila Osypowicza, z którym zdecydowała się założyć rodzinę. Jeszcze w trakcie programu rolnik poprosił wybrankę o rękę... i wyszło na jaw, że już spodziewają się pierwszego dziecka. Jego ukochana niedawno urodziła i postanowiła opowiedzieć o swojej ciąży.

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz bała się o to, czy doniesie ciążę do końca

Joanna Wielgosz nie ukrywała, że w jej przypadku istniało spore ryzyko, że dziecko urodzi się zbyt wcześnie, co stanowiło dla niego realne ryzyko. Jak ujawniła, dzięki jej poświęceniu córeczka nie przyszła na świat jako wcześniak i nadal jestem w ogromnym szoku, że udało się ciążę "dociągnąć".

Martyna z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Kolejna kandydatka Mateusza znalazła miłość. Kto pojawił się w życiu Martyny?

CZYTAJ DALEJ

Mała Antosia przyszła na świat 23 października, na 3 tygodnie przed przewidywanym terminem, co nie stanowiło już tak dużego problemu, jak początkowo zakładano. Jak ujawniła Joanna, to była trudna ciąża i dlatego nie obnosiła się z nią w mediach społecznościowych.

Kobieta obawiała się, że coś może pójść nie tak, dlatego postanowiła zaczekać do rozwiązania, aby nie zapeszyć. Dopiero po tym, jak okazało się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku, postanowiła wypowiedzieć się na temat ciąży. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, wykonane jeszcze z zaawansowanej ciąży i podzieliła się swoimi doświadczeniami:

- Ostatnio, przeglądając galerię, natrafiłam na to zdjęcie. Zrobiłam je dokładnie tydzień przed tą wielką nocą. Jeszcze niczego nieświadoma, że już za kilka dni będę trzymać naszą Perełkę na rękach. Minął już ponad miesiąc, a ja nadal jestem w szoku, że udało się dociągnąć, aż do 37. tygodnia. To była ciężka walka o każdy tydzień - napisała uczestniczka "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz stosowała się do wszystkich zaleceń lekarzy

Przypomnijmy, że dzieci takie jak Antosia, czyli urodzone po ósmym miesiącu ciąży, nie są uważane za wcześniaki i ich rozwój nie odbiega od rozwoju dzieci urodzonych po w pełni donoszonej ciąży.

Bohaterka show TVP zdradziła, że ze względu na zagrożenie bez wahania stosowała się do wszystkich zaleceń lekarzy, w tym do tego, aby "leżeć plackiem od 29 tygodnia". Jak przyznała, podczas pobytu na szpitalnym oddziale spotkała kobiety, które miały znacznie poważniejsze problemy z ciążą, dlatego postanowiła otwarcie mówić o tym, jak ogromnym wyzwaniem bywa jej donoszenie.

Mimo trudnych doświadczeń Joanna wyznała niedawno w "Pytaniu na śniadanie", że planują z mężem co najmniej jeszcze jedno dziecko. Co zrozumiałe, para teraz liczy na chłopca, który zostałby "następcą" Kamila. Na to jednak przyjdzie czas, gdyż obecnie bohaterów "Rolnik szuka żony" pochłaniają przygotowania do ślubu, który został zaplanowany na wrzesień 2023 roku.

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdor telenoweli skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Fot. Pinterest

Gwiazdy

Pablo Lyle - aktor znany z telenoweli, skazany. Miał nieumyślnie doprowadzić do śmierci

Czytaj więcej >
Iberion materiały własne

Gwiazdy

Charles Kimbrough nie żyje. Aktor miał 86 lat

Czytaj więcej >
Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >