Goniec.pl
Finał "Rolnik szuka żony" będzie zaskakujący. Padną w nim ważne słowa i deklaracje.
(fot. screen z facebook.com/badzmyrazemtvp)

(fot. screen z facebook.com/badzmyrazemtvp)

"Rolnik szuka żony". Finał zaskoczy widzów. Padły jasne deklaracje. Kto zdecyduje się na ślub?

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Rolnik szuka żony" - finał zbliża się wielkimi krokami. W sieci właśnie pojawiła się jego zapowiedź i okazuje się, że widzowie mogą być zaskoczeni ostatecznymi decyzjami rolników. W zwiastunie słyszymy także ważne słowa. "Ten finał będzie u mnie gdzieś tam na ślubnym kobiercu".

"Rolnik szuka żony" - finał

Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" dobiega końca. Finał będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę, 27 listopada 2022 o godz. 21:15 w TVP1 oczywiście. Ta edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Widzowie byli świadkami wielu zwrotów akcji wśród uczestników, a jak się okazuje, jeszcze nie jedno może ich zaskoczyć. Rąbka tajemnicy uchylił zwiastun finałowego odcinka "Rolnik szuka żony", który pojawił się w sieci.

Kasia i Tomasz K. - "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Afera po najnowszym odcinku, widzowie są oburzeni. Mówią o "ustawce"

CZYTAJ DALEJ

"Rolnik szuka żony". Tomasz K. i Kasia... czy Zuzia?

Tomasz K. to jeden z tych uczestników, który dostarczył widzom naprawdę wiele emocji. Przypomnijmy, że rolnik wybrał Zuzę, z którą potem zerwał kontakt twierdząc, że kobieta udaje przy nim zupełnie inną osobę. Do rolnika jednak odezwała się ponownie Kasia.

Podczas spotkania oboje zaznaczyli, że chcą dalej się poznawać. Widzowie podejrzewają, że tych dwoje jest razem, ponieważ w zwiastunie Kasia mówi: - Troszkę boję się konfrontacji. Te słowa, według internautów, oznaczają, że dziewczyna boi się spotkania z Zuzą, dlatego, że jest w związku z rolnikiem.

"Rolnik szuka żony". Mateusz i Agnieszka. Czy ten związek przetrwał?

Udział Mateusza także wzbudzał wiele emocji, a nawet kontrowersji. Rolnik nie zbudował relacji z żadną ze swoich kandydatek i wszystkie odesłał do domu. Dostał jednak drugą szansę i spotkał się z Agnieszką, która napisała do niego wcześniej list, ale ostatecznie nie mogła wziąć udziału w programie.

Ciężko stwierdzić, czy ta para z "Rolnik szuka żony" przetrwała. - Trzeba otworzyć się na nowy rozdział i iść dalej - słyszymy w zwiastunie słowa Mateusza. Można je jednak rozumieć dwojako: jako deklaracja, że wraz z Agnieszką rozpoczynają nowy etap jako para lub... single.

"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn

Klaudia i Valentyn to jedna z tych par, która wydawała się dobrana i szczęśliwa. Ostatnio jednak sieć obiegły domysły jakoby rolniczka i inżynier rozstali się. Deklaracje, które padają w zapowiedzi finału "Rolnik szuka żony" również nie sprawiają, że spekulacji jest mniej.

"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn nagle się rozstali? Rolniczka opublikowała wymowne zdjęcie

"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn już się rozstali? Rolniczka opublikowała wymowne zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

- Ten finał będzie u mnie gdzieś tam na ślubnym kobiercu - mówi Klaudia, ale czy ma na myśli Valentyna czy fakt, że sobie i tak poradzi po rozstaniu z nim i weźmie ślub z innym mężczyzną? Tego dowiemy się już w niedzielę.

"Rolnik szuka żony". Tomasz R. i Justyna

Tomasz R. i Justyna postanowili, że chcą spróbować wspólnego życia. Kobieta podjęła trudną decyzję przeprowadzki razem z synem z rodzinnego Śląska i zamieszkania w gospodarstwie rolnika. Widać, że nie przyszło jej to łatwo, zresztą sama tego nie ukrywała.

Czy związek Tomasza i Justyny przetrwa? - Myślę, że będzie wszystko dobrze i nie będzie żadnych sprzeczek między nami - mówi w zwiastunie wybranka rolnika. Oznaczać to może, że para nie poddaje się i próbuje zwalczyć ewentualne przeciwności losu.

"Rolnik szuka żony". Michał i Ada

Michał i Ada wydawali się najmniej kontrowersyjną parą. Wyglądali na szczęśliwych i wyznali sobie nawet miłość. Jaki jednak okaże się finał tego związku?

Przypomnijmy, że w międzyczasie wyciekły informacje jakoby rolnik był już po ślubie i to nie z Adą. - Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy - mówi dziewczyna w zapowiedzi finału. Pozostaje nam zatem czekać na ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" i wyjaśnienie kontekstu każdej z tych wypowiedzi.

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >