Goniec.pl
Robert Lewandowski wypoczywa po mundialu. Fot. Instagram @annalewandowska

Fot. Instagram @annalewandowska

Robert Lewandowski wypoczywa po mundialu. Internauci : "A czym się zmęczył?"

7 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Robert Lewandowski tuż po słodko-gorzkim awansie i przegranym meczu z Francją nie wrócił z pozostałymi piłkarzami do kraju, lecz od razu z Kataru udał się na bajeczne wakacje z całą rodziną. Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się urlopem w sieci, jednak jej post nie został zbyt ciepło przyjęty przez kibiców reprezentacji. Żółć piętrzącą się w nich po czterech potyczkach kadry dała szybko o sobie znać. Ofiarą uszczypliwości nie został nikt inny jak kapitan drużyny narodowej.

Anna Lewandowska wbiła kij w mrowisko. Poszło o "zasłużony odpoczynek"

Robert Lewandowski pojechał na mundial z buńczucznymi marzeniami o zostaniu królem strzelców. Pragnienie zostało szybko zweryfikowane na boisku, a jedynym mianem, jakiego się doczekał, był król niestrzelonych karnych. Spudłował bowiem aż dwa razy, na szczęście w ostatnim meczu z Francją sędzia nakazał powtórzyć strzał, dzięki temu w całych mistrzostwach strzelił niezbyt chlubną ilość dwóch goli.

KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Katar2022. Robert Lewandowski zabrał głos ws. przyszłości reprezentacji. "Ta kadra się zmieni"

CZYTAJ DALEJ

Jeszcze przed wyjazdem zdążył poróżnić się z Czesławem Michniewiczem o premie finansowe, jednak nie tym zaprząta sobie teraz głowę. W pełni oddał się wojażom po ciepłych krajach w towarzystwie małżonki, a ta nie czuła nietaktu, by z internautami podzielić się swoimi wakacyjnymi przemyśleniami.

- Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy – napisała Anna Lewandowska na Instagramie, rozpętując prawdziwe trzęsienie ziemi w sekcji komentarzy.

Słowa o zasłużonym odpoczynku przelały czarę goryczy. Kibice polskiej drużyny, zamiast cieszyć się z pierwszego od 36 lat awansu, całą swoją uwagę skupili na uszczypliwościach względem jej lidera. Wiele mniej lub bardziej uargumentowanych słów padło, co na pewno nie pomoże Robertowi Lewandowskiemu w odprężeniu się w pełni. Oto kilka wybranych opinii:

"Przecież Robert odpoczywał w każdym meczu", "Na piłkę się nie czeka, o piłkę się walczy. Tak jest w przypadku Ronaldo i Messiego. Robert Nie grał na ich poziomie", "Na odpoczynek to zasługuje Szczęsny", "Odpoczynek? A po czym? Czym on się tak zmęczył? Człapaniem czy strzelaniem nieudolnie karnych? O aferach i wykłócaniu się o kasę nie wspomnę. Dno!", "Wakacje to on ciągle ma jak gra w polskiej reprezentacji. Porażka po całości" – pisali rozgoryczeni kibice.

Podzielacie ich zdanie? Robert Lewandowski najwcześniej na boiskach pojawi się dopiero 12 stycznia w meczu Superpucharu Hiszpanii, ponieważ wcześniej będzie pauzował po obrazie sędziego i czerwonej kartce. Może ten czas pozwoli jego fanom nieco ochłonąć.

Francja - Polska. Najlepsze memy po meczu

Katar 2022. Najlepsze memy po meczu Francja - Polska. Zachwyty mimo porażki

Mecz Polska - Francja. Najlepsze memy

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >