Goniec.pl
Robert Lewandowski

Rex Features/East News

Ważne zmiany w życiu Anny i Roberta Lewandowskich. Po wakacjach czeka ich nowa rzeczywistość

30 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Robert Lewandowski to niekwestionowana gwiazda światowej piłki nożnej. W związku z transferem do FC Barcelony, kapitan polskiej reprezentacji wraz z żoną i dziećmi musi przeprowadzić się do Hiszpanii. Tamtejsze media zdołały dowiedzieć się, gdzie zamieszka najlepszy polski piłkarz. Nie będzie to Barcelona.

Robert Lewandowski porzuca chłodne Niemcy na rzecz gorącej Hiszpanii. Dziś wiemy już, gdzie sportowiec spędzi swoje najbliższe lata.

robert lewandowski barcelona

Robert Lewandowski skomplementowany przez byłą gwiazdę Barcelony. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

Robert Lewandowski wyjeżdża do Hiszpanii

Robert Lewandowski to według polskich kibiców piłki nożnej, nasz narodowy skarb. Nic dziwnego - sukcesów takich jak były piłkarz Bayernu Monachium nie odnosił dotąd żaden rodak.

Teraz do grona triumfów sportowca doszedł kolejny - gra w jednym z najważniejszych klubów piłkarskich w historii. FC Barcelona zdecydowała się na zakup polskiego orła za sumę 50 mln euro.

W związku z pracą w nowej drużynie, Robert Lewandowski musi całkowicie "przestroić" swoje życie. Wraz z żoną Anną i dziećmi zamierza wyprowadzić się do Hiszpanii. W rozmowie z niemieckim "Bildem" piłkarz przyznał, że decyzja musiała zapaść jeszcze zanim córka Klara rozpoczęła szkołę.

Czy jednak w mieście Gaudiego najbliżsi sportowca znajdą wymarzony dom? Wszystko wskazuje na to, że to nie w stolicy Katalonii osiądzie rodzina Lewandowskich.

robert lewandowski jan tomaszewski

Robert Lewandowski w "Hańbie Katalonii"? Były reprezentant Polski nie przebierał w słowach

CZYTAJ DALEJ

Gdzie zamieszka Robert Lewandowski?

W rozmowie z "Bildem" Robert Lewandowski zdradził, że chciałby poznać "nowe rzeczy" wraz ze swoją rodziną. Okazję taką będzie miał już wkrótce w Sitges, miejscowości położonej 35 km od Barcelony.

Według hiszpańskiej prasy, dom państwa Lewandowskich umiejscowiony będzie nad morzem. Pozytywna aura i przesiąknięte jodem powietrze z pewnością pozytywnie odbiją się na zdrowiu, jak i zapale piłkarza.

Dzieci Roberta Lewandowskiego będą mogły uczęszczać do językowej szkoły The British School of Barcelona Sitges, znajdującej się w mieście. Anna Lewandowska natomiast z pewnością chętnie nagrywać będzie instagramowe treningi na tle skąpanego w słońcu Morza Śródziemnego.

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski pławi się w dobrobycie. Tak mieszka i żyje prezenter TVP

Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich. Plotki wokół jego romansu z Katarzyną Cichopek nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: party.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Nikku/Xinhua News/East News

Sport

Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Nagła zmiana terminu, kibice zaskoczeni

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Sport

Katarzyna Fuks nie żyje. Znana polska siatkarka odeszła w wieku zaledwie 37 lat

Czytaj więcej >
IMAGO/Siu Lau/Imago Sport and News/East News

Sport

Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola w barwach FC Barcelona. Sukces w trzy minuty

Czytaj więcej >
PAU BARRENA/AFP/East News

Sport

Robert Lewandowski nie może grać dla Barcelony. Nowe doniesienia, klub ma poważny problem

Czytaj więcej >
PAU BARRENA/AFP/East News

Sport

Robert Lewandowski popisał się niesamowitym trickiem. Publiczność oniemiała z zachwytu

Czytaj więcej >
Youtube/FC Barcelona

Sport

Robert Lewandowski ma już swój numer w FC Barcelonie. Kibice wiwatowali, widząc nadruk

Czytaj więcej >