Goniec.pl
"Ranczo" wróci na ekrany?

Facebook/Ranczo

"Ranczo" doczeka się kontynuacji?

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

"Ranczo" od dekady jest jednym z ulubionych seriali polskich widzów. Mimo upływu czasu fani produkcji nie stracili nadziei na kontynuację kultowej serii. Jeden z tabloidów donosi, że producenci planują obsadzić w roli Kusego Robe

Dwa lata po zakończeniu emisji ostatniego sezonu „Rancza” mówiło się, że wkrótce na ekranach kin pojawi się film pełnometrażowy. Produkcja stanęła pod znakiem zapytania po niespodziewanej śmierci Pawła Królikowskiego. 

„Ranczo” wróci na ekrany?

- W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - mówił wówczas reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem.

„Super Express” podaje, że realizacja „Rancza” już wkrótce może jednak dojść do skutku. Producent Maciej Strzembosz ujawnił, że aktorzy są o krok od wejścia na plan zdjęciowy. Zdradził także, na czym miałaby polegać fabuła kinowego hitu.

- Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach. Widzowie w ostatnim odcinku mogli usłyszeć, jak Kozioł ogłasza z ambony, że jako nowy prezydent będzie patrzył wszystkim na ręce - relacjonował Maciej Strzembosz w rozmowie z „Super Expressem”.

- I właśnie, w kinowej wersji „Rancza II” postanawia ten plan zrealizować, ale, jest pewien szkopuł - według Czerepacha to jest niedorzeczne i może narobić więcej szkód niż pożytku - dodawał producent kultowego serialu.

Zdaniem fanów produkcji w rolę Kusego powinien wcielić się Robert Gonera. Wielbiciele uważają, że 52-letni aktor byłby znakomitym następcą Pawła Królikowskiego. Producenci mają jednak nieco inny plan, którego na ten moment nie zdecydowali się zdradzić.

- Nic nie wiem, żeby Robert Gonera miał teraz zastąpić Pawła w roli Kusego. Ja mam inny plan, ale na razie nie mogę zdradzić jaki. Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji „Rancza”. [...] Dzwonił do mnie często i pytał, kiedy wchodzimy na plan. Był wtedy jeszcze zdrowy i w pełni sił - mówił Maciej Strzembosz w rozmowie z „Super Expressem”.

- Niestety, rozmowy o kontynuacji „Rancza” tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł… Tym bardziej uważamy, że powinniśmy - hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a nie ma już ich z nami, zrobić ten film - dodawał producent.

Pójdziecie do kin, żeby zobaczyć filmową kontynuację serialu „Ranczo”? Którego z polskich aktorów widzielibyście w roli Kusego? Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk nie ukrywa, że przystojny aktor byłby idealnym kandydatem do roli uwielbianego artysty.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Policja wydała ważny apel do Polaków. Wiele osób w ostatnich dniach łamie przepisy, sypią się mandaty

  • Nowe obostrzenia w kościołach? Profesor Horban zabrał głos

  • Adam Niedzielski potwierdził fatalną sytuację na Śląsku

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >