„The Voice of Poland” w TVP Żródło: Screen „The Voice of Poland” TVP

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”?

2 Maj 2021 Monika MajkoMonika Majko

„The Voice of Poland” już wkrótce może zaskoczyć widzów nowym składem trenerskim. Media obiegły doniesienia o odejściu z obsady popularnego programu Telewizji Polskiej Michała Szpaka. Wiadomo, kto mógłby zająć jego miejsce.

Informacje o odejściu Michała Szpaka z „The Voice of Poland” opublikowała redakcja „Party”. Media natychmiast obiegły spekulacje o tym, kto mógłby zająć miejsce piosenkarza w fotelu trenerskim. Wiele wskazuje na to, że będzie to obecnie jedna z największych gwiazd TVP.

Michał Szpak ma pożegnać się z „The Voice of Poland”

W grudniu ubiegłego roku zakończyła się emisja 11. edycji programu „The Voice of Poland”, w której funkcję jurorów pełnili Edyta Górniak, Baron i Tomson, Urszula Dudziak i Michał Szpak. Z informacji przekazanych przez redakcję „Party” wynika, że być może był to ostatni sezon z udziałem jednego ze wspomnianych trenerów.

Plotki o odejściu Michała Szpaka z produkcji Telewizji Polskiej pojawiały się już wcześniej, bowiem gwiazdor w ostatnich tygodniach nie krył swojej antypatii do obecnej władzy, której niejako podlega Telewizja Publiczna. Piosenkarz aktywnie wspiera m.in. środowiska LGBT+, jak i Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Takie poglądy sprawiły jednak, że władze TVP miały spojrzeć na gwiazdora mniej przychylnym okiem i ostatecznie zdecydować o zakończeniu ich współpracy przy popularnym muzycznym show. Widzowie zastanawiali się jednak, kto w takim razie mógłby zająć miejsce wokalisty, który był niezwykle lubianym trenerem, zarówno przez swoich podopiecznych, jak i fanów programu.

Stało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „ Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąStało się najgorsze, nie żyje Bronisław Cieślak. „ Porucznik Borewicz” przegrał walkę z chorobąCzytaj dalej

Okazuje się, że w fotelu trenera w 12. edycji show widzowie mogą zobaczyć Rafała Brzozowskiego, który brał udział jako uczestnik w pierwszej serii „The Voice of Poland”. Taka informacje przekazał portal jastrząbpost.pl, powołując się na anonimowego informatora.

- Jest jedną z kluczowych gwiazd TVP, co czyni go idealnym kandydatem na to miejsce. Jeśli tylko uda mu się odnieść sukces na Eurowizji, to posada trenera jest niemal pewna - miał zdradzić informator portalu.

Na razie nie ma jednak oficjalnej decyzji w tej sprawie, a władze TVP i produkcja „The Voice of Poland” nie komentują medialnych doniesień. Widzowie natomiast zastanawiają się, czy z programem pożegna się także Andrzej Piaseczny, który niedawno był bohaterem nagrań, na których skandował hasła krytyczne wobec rządów PiS.

To właśnie w grupie Andrzeja Piasecznego znalazł się Rafał Brzozowski w pierwszej edycji show. Piosenkarz odrzucił przy tym propozycję dołączenia do drużyny Adama „Nergala” Darskiego. Brzozowski pożegnał się z programem tuż przed finałem, ale tuż po występie w telewizji nagrał single „Nie mam nic” i „Na dobre masz zawsze mnie”, a jego kariera zaczęła nabierać tempa.

Dziś Rafał Brzozowski jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Wokalista prowadzi program „Jaka to melodia”, gdzie zajął miejsce Roberta Janowskiego. Z kolei w maju 2021 roku będzie reprezentował Polskę w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zaśpiewa piosenkę „The Ride”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Interia

Następny artykuł