Goniec.pl
Rafał Brzozowski znów spotkał się z Edytą Górniak

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski wybrał się na kolację z Edytą Górniak

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Rafał Brzozowski po rozstaniu z wieloletnią partnerką spędza dużo czasu w towarzystwie Edyty Górniak. Choć piosenkarzy dzieli niemal dekada różnicy wiekowej, mają ze sobą wspaniały kontakt. Po wspólnym weekendzie w górach przyszedł czas na kolację w Opolu. Dziennikarzom udało się zrobić kilka zdjęć.

Rafał Brzozowski w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Nieudany występ podczas Eurowizji i regularne spotkania z Edytą Górniak sprawiły, że ulubieniec Jacka Kurskiego niemal codziennie pojawia się na pierwszych stronach tabloidów.

Rafał Brzozowski znów spotkał się z Edytą Górniak

Edyta Górniak była dla Rafała Brzozowskiego nieocenioną pomocą podczas przygotowań do Eurowizji. Wokalistka wspierała młodszego kolegę doświadczeniem i pomagała mu zrelaksować się w trudniejszych chwilach. Niedawno para spędziła weekend w malowniczych górskich okolicznościach.

Piosenkarka relacjonowała wspólny odpoczynek w mediach społecznościowych. Ujawniła, że Rafał Brzozowski podarował jej piękny bukiet kwiatów i przygotował specjalną sesję karaoke. Weekend majowy był tak miły, że postanowili kontynuować znajomość.

Tuż przed koncertem ku czci Krzysztofa Krawczyka w Opolu Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na kolację restauracji. Dziennikarze przyłapali artystów na głębokiej rozmowie. Gwiazdy nie szczędziły sobie miłych gestów i głębokich spojrzeń.

Uwagę wszystkich zwrócił sposób, w jaki Edyta Górniak spoglądała na młodszego kolegę. Nie da się ukryć, że Rafał Brzozowski naprawdę ją oczarował. Pikanterii dodaje fakt, że ulubieniec Jacka Kurskiego niedawno rozstał się z długoletnią partnerką Anną Tarnowską. Para była zaręczona.

- Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki - pisał wówczas muzyk w mediach społecznościowych.

Rafał Brzozowski konsekwentnie utrzymuje, że jego relacje z Edytą Górniak mają wyłącznie przyjacielski charakter. Piosenkarz w wywiadach tłumaczył, że uwielbia pracować ze starszą koleżanką i chętnie inspiruje się jej działaniami. Dużą przyjemność sprawiają mu także szczere rozmowy.

- Głupoty. Tylko tyle. Jeżeli ktoś jest miły dla ciebie, to od razu jest robiony z tego romans. Jesteśmy też przyjaciółmi z jednej branży i współpracujemy przy jednym projekcie - mówił Rafał Brzozowski w rozmowie z portalem Pomponik.

Wierni fani gwiazd TVP wciąż wierzą, że relacja, która nawiązała się pomiędzy reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji a ekscentryczną piosenkarką, z biegiem czasu nabierze rumieńców. Chcielibyście zobaczyć tę dwójkę na ślubnym kobiercu? A może uważacie, że do siebie nie pasują?

Źródło zdjęcia: Screen z artykułu portalu Fakt pt. „Spotkanie pełne gestów, których nie można przemilczeć. Edyta Górniak i Rafał Brzozowski przyszli tu razem. To działo przed koncertem ku czci Krzysztofa Krawczyka”

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >