Goniec.pl
Rafał Brzozowski - negatywne oceny utworu

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski szczerze o życiu prywatnym i rozstaniu z narzeczoną. "Przeszedłem przez wszystko, co najgorsze"

22 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Rafał Brzozowski po raz pierwszy zdecydował się na taką szczerość. W rozmowie z Natalią Jakułą w jej cyklu "Iron Made" opowiedział o nieudanym związku z modelką, Anną Tarnowską. Para rozstała się po ośmiu latach związku. Piosenkarz zdradził, że po tej sytuacji wymagał pomocy specjalistów. Czy teraz jest gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski to piosenkarz i prezenter telewizyjny, który od lat związany jest ze stacją TVP. W swoim portfolio ma prowadzenie programów rozrywkowych takich jak: "Koło fortuny", "Jaka to melodia" czy "The Voice Senior". Celebryta w międzyczasie robi karierę muzyczną. Ostatnio było o nim bardzo głośno, kiedy reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 z utworem "The Ride". Choć trzeba otwarcie przyznać, że ten występ nie należał do udanych. Brzozowski skrupulatnie dba o swoją prywatność, ale ostatnio zrobił wyjątek i zdradził kilka szczegółów ze swojego życia osobistego.

Maciej Stuhr opowiedział o swojej chorobie. Życie uratowała mu żona

Maciej Stuhr opowiedział o swojej chorobie. Życie uratowała mu żona

CZYTAJ DALEJ

Rafał Brzozowski i szczere wyznanie

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu na kanale Natalii Jakuły "Iron Made" i to właśnie tam zdecydował się na szczere wyznanie. W rozmowie poruszył wiele wątków ze swojego życia prywatnego. Zaczęło się od tematu, który w ostatnim czasie jest bardzo popularny, ale to bardzo dobra wiadomość. Może dzięki temu, że gwiazdy będą o tym publicznie rozmawiać, przełamane zostanie pewnego rodzaju tabu. Brzozowski zapytany o to, czy korzystał kiedyś z pomocy psychologa, otwarcie przyznał, że tak.

- Sam zauważyłem, że w pewnych sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalista porozmawiać, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest - stwierdził Rafał Brzozowski.

Jakuła poruszyła również temat stosunków damsko-męskich. Ciągnięty za język Brzozowski wyznał, że dla niego najważniejsza jest przede wszystkim akceptacja drugiej osoby, ze wszystkimi wadami i zaletami. Dla niego jest to główny element, a jeśli jego brakuje - relacja nie ma przyszłości. Choć otwarcie zaznaczył, że to wnioski po jego wieloletnich doświadczeniach.

- Ja przeszedłem już przez góry, doliny, przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe, a nawet najgorsze. [...] Nie ma tak, że w związku jedna osoba zmieni drugą, albo wierzy, że ona się zmieni dla niej. Zmieniamy się dla siebie, dla swojego rozwoju i dobieramy się w takie pary, które do siebie pasują - wyznał piosenkarz.

Czy Brzozowski jest gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski nie wyjawił szczerze, co było przyczyną rozpadu jego ośmioletniego związku z Anną Tarnowską. Para rozstała się w kwietniu zeszłego roku. Natalia Jakuła zapytała jednak, czy piosenkarz jest gotowy na nową relację. Brzozowski zaznaczył, że na razie najważniejsza jest dla niego kariera muzyczna, więc na tym chce się skupiać. Nie wyklucza jednak nowej miłości, ale dał do zrozumienia, że to nastąpi dopiero wtedy, kiedy tempo pracy będzie znacznie mniejsze.

CAŁA ROZMOWA DOSTĘPNA JEST TUTAJ:

SplashNews.com/TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Te wielkie gwiazdy były kiedyś biedne. Kto zbudował swoją fortunę od zera? [GALERIA]

Nie wszyscy w życiu mają równie udany start. Na szczęście nie brak przykładów na to, że ciężką pracą można wydostać się z biedy. Gwiazdy, które znajdziecie w naszej galerii, miały bardzo trudne dzieciństwo, ale udało im się osiągnąć sukces. Jesteście zaskoczeni nazwiskami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Przez pół roku nie dawał znaku życia. Edyta Golec była pewna, że to koniec. Początki słynnej pary nie były łatwe

  • Małgorzata Rozenek wspiera swojego byłego męża. Jacek Rozenek wydał książkę

  • Antonina Turnau przerywa milczenie. Prawda o Marku Kondradzie wyszła na jaw

Źródło: Goniec.pl

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana

Gwiazdy

Edyta Pazura obchodziła 60. urodziny męża, gdy doszło do okropnego wypadku. Została poturbowana

Czytaj więcej >
"Rolnik szuka żony". Seweryn właśnie wziął ślub. Tak wyglądała jego partnerka

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Seweryn właśnie wziął ślub. Tak wyglądała jego partnerka

Czytaj więcej >
Panna młoda nagle przerwała ślub. Zorientowała się, że popełniła straszny błąd. Nagranie stało się hitem Internetu

Gwiazdy

Panna młoda nagle przerwała ślub. Zorientowała się, że popełniła straszny błąd, nagranie hitem sieci

Czytaj więcej >
Marek Torzewski opowiedział o swojej walce z rakiem. "Miałem 8 proc. szans na przeżycie"

Gwiazdy

Marek Torzewski opowiedział o swojej walce z rakiem. "Miałem 8 proc. szans na przeżycie"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

Czytaj więcej >
Adam Kraśko przeszedł metamorfozę
Facebook/Adam Kraśko

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać

Czytaj więcej >