Goniec.pl
Marek Kondrat

TRICOLORS/East News

Antonina Turnau przerywa milczenie. Prawda o Marku Kondradzie wyszła na jaw

21 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Antonina Turnau i Marek Kondrat od początku związku bardzo dbali o prywatność. Kiedy wyszło na jaw, że mają się ku sobie, w show-biznesie zaczęło huczeć. Na co dzień stronią od mediów i wydarzeń branżowych. Teraz Tosia zdecydowała się zrobić wyjątek i udzieliła wywiadu dla "Fashion Magazine". Kobieta zdradziła przede wszystkim, jaki naprawdę jest jej mąż Marek.

Antonina Turnau to córka znanego muzyka - Grzegorza Turnaua. Choć to nie tata sprawił, że zrobiło się o niej głośno, ale dołożył do tego małą cegiełkę. Show-biznes usłyszał o kobiecie dopiero wtedy, gdy wyszło na jaw, że spotyka się z Markiem Kondratem. I może nie byłoby w tym nic ani zaskakującego, ani kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że Antonina związała się z kolegą taty i to w dodatku starszym o 38 lat. Informacja o ich związku wypłynęła w 2015 roku, ale Kondrat poznał swoją wybrankę, kiedy była jeszcze dzieckiem.

Viki Gabor

Viki Gabor zaśpiewała utwór Marka Grechuty. Miał być hit, wyszedł kit. Młoda gwiazda zapomniała tekstu

CZYTAJ DALEJ

Miłosna historia Antoniny i Marka

Każdy związek, w którym mamy do czynienia ze sporą różnicą wieku, budzi ogromne zainteresowanie. Ludzie zazwyczaj pozwalają sobie na dwa rodzaje komentarzy. Po pierwsze - są oburzeni i zdziwieni, że taka relacja w ogóle może mieć miejsce, a po drugie - doszukują się w tym drugiego dnia (np. takiego, że ktoś związał się z kimś wyłącznie dla pieniędzy). W wypadku związku Antoniny i Marka nie było inaczej. Wielu było niewiernych Tomaszów, którzy byli przekonani, że to tylko przelotny romans. Prawda okazuje się być zupełnie inna. Miłosna przygoda pary rozpoczęła się od tego, że Tosia, próbując swoich sił jako reporterka programu "Wszystko o kulturze", zaprosiła na wywiad Kondrata. Później para zaczęła się spotykać i po trzech latach - w 2015 roku - zdecydowali się na ślub. Od 2018 roku sprawdzają się w roli rodziców córki Helenki.

Antonina po raz pierwszy o mężu

Małżeństwo po wycofaniu się ze świata mediów mieszka w Hiszpanii i rzadko spędza czas w Polsce. Marek rzucił karierę aktorską i zajął się winiarstwem. O ile Kondrat zdradzał czasami kilka smaczków dotyczących np. ojcostwa, o tyle Turnau zrobiła to po raz pierwszy. Kobieta udzieliła wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi. Rozmowa ukaże się w najnowszym numerze "Fashion Magazine", ale już teraz dziennikarz podzielił się fragmentem, w którym Antonina opowiada o tym czy Marek przypomina jej ojca.

- Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą - wyznała.

Pytanie o ojca nie było przypadkowe. Tosia, udzielając kiedyś wywiadu z tatą, powiedziała, że będzie szukać partnera podobnego do niego. Co więcej, w zajawce wywiadu dowiadujemy się, jakim partnerem jest Kondrat.

- Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry – fundamentalnie są zatem bardzo podobni - przyznała Antonina Turnau.

SplashNews.com/TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Te wielkie gwiazdy były kiedyś biedne. Kto zbudował swoją fortunę od zera? [GALERIA]

Nie wszyscy w życiu mają równie udany start. Na szczęście nie brak przykładów na to, że ciężką pracą można wydostać się z biedy. Gwiazdy, które znajdziecie w naszej galerii, miały bardzo trudne dzieciństwo, ale udało im się osiągnąć sukces. Jesteście zaskoczeni nazwiskami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Najpierw wziął ślub, a teraz spełnił swoje wielkie marzenie. Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” pochwalił się nowym nabytkiem

  • Marcelina Ziętek w skąpym bikini i fartuszku przygotowuje grilla dla Piotra Żyły

  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Ludzie pytają o Vincenta. Synek Opozdy mniej kochany?

Źródło: naTemat

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Jan Nowicki nie żyje. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Jan Nowicki przed śmiercią zmagał się z problemami z pamięcią. Zdobył się na szczere wyznanie

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje, w sobotę wykonano jego ostatnie zdjęcia

Gwiazdy

Ostatnie zdjęcia Jana Nowickiego. Kilka dni temu uczestniczył w święcie straży pożarnej

Czytaj więcej >
Jan Nowicki nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Jan Nowicki. Filmowy "Wielki Szu" odszedł nagle w wieku 83 lat

Czytaj więcej >
Zygmunt Solorz-Żak nie ukrywał wzruszenia. Fot. TRICOLORS/East News; Gala 30-lecia Polsatu/Polsat

Gwiazdy

Zygmunt Solorz-Żak nie mógł ukryć wzruszenia na gali 30-lecia Polsatu. Wszystko nagrały kamery

Czytaj więcej >
Cezary Żak ostro podsumował działania TVP. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Cezary Żak krytykuje TVP. Wszystko z powodu muzyki promowanej przez stację

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Czarne chmury nad synem Krzysztofa Krawczyka. Z sądu napłynęły złe wiadomości

Czytaj więcej >