Goniec.pl
Rafał Brzozowski porwał publiczność

Rafał Brzozowski był dziś niekwestionowaną gwiazdą konkursu Eurowizji.

Rafał Brzozowski nie wystąpi podczas finału Eurowizji

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Rafał Brzozowski był dziś niekwestionowaną gwiazdą konkursu Eurowizji. Zarówno fani, jak i Polacy, którzy byli sceptycznie nastawieni do jego występu, nie szczędzili wokaliście ciepłych słów. Werdykt wydany przez widzów i jurorów show zaskoczył wszystkich. Piosenkarz nie wystąpi podczas finału.

Rafał Brzozowski podczas drugiego finału Eurowizji konkurował z szesnastoma wokalistami reprezentującymi inne europejskie kraje. Do wielkiego finału, który odbędzie się już 22 maja, zakwalifikowała się tylko dziesiątka artystów. Czy przedstawiciel Polski znalazł się w tym zaszczytnym gronie?

Rafał Brzozowski poniósł porażkę

Rafał Brzozowski w ostatnim czasie mierzył się z pasmem problemów. W ostatnich dniach występ polskiej reprezentacji stał pod znakiem zapytania. Jeden z członków delegacji przeszedł pozytywnie test na obecność koronawirusa, co wiązało się z koniecznością odbycia kwarantanny. Na szczęście, sytuacja szybko wróciła do normy.

Polski artysta, tak jak zapowiadał, pojawił się na scenie w zaprojektowanym na tę okazję garniturze. Piosenkarz zdecydował się na fason w kolorze czarnym. Dopełnił go dużymi, zasłaniającymi twarz okularami przeciwsłonecznymi. Ubranie było zaprojektowane tak, by umożliwić wokaliście realizowanie skomplikowanego układu choreograficznego.

O to, by Rafał Brzozowski zaprezentował się jak najlepiej, zadbał Agustin Egurrola, doświadczony tancerz i nauczyciel tańca. Trzeba przyznać, że efekty było widać gołym okiem - zarówno piosenkarz, jak i towarzyszący mu tancerze, którzy mieli na sobie kontrastowe, białe garnitury, zaprezentowali się bardzo dobrze.

Występ Rafała Brzozowskiego spotkał się ze sporym entuzjazmem wśród widzów. W kilku momentach słyszeć można było głośne owacje i oklaski. Jego energiczne wystąpienie wyraźnie wyróżniało się na tle poprzedników. Nawet najwięksi sceptycy zaczęli wierzyć w to, że były prowadzący „Jaka to melodia?” nie zajmie ostatniej lokaty, tak, jak przewidywali bukmacherzy.

Przed chwilą zaprezentowano wyniki głosowania i opinię jurorów. Rafał Brzozowski uplasował się poza finałową dziesiątką. Sprawia to, że reprezentant Polski nie pojawi się na scenie podczas wielkiego finału, który zaplanowano na sobotę 22 maja.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Relacja wideo z Eurowizji

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >