Goniec.pl
Kasia Cichopek

"Pytanie na śniadanie" TVP2/19.05.2022

"Pytanie na śniadanie": Trudne chwile Katarzyny Cichopek na antenie. Poruszona została tematyka rozwodu

19 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Czwartkowe wydanie "Pytania na śniadanie" okazało dla Katarzyny Cichopek niezbyt fortunne. Prezenterka zmuszona została do komentowania rozwodów gwiazd show-biznesu i zdecydowanie nie czuła się z tym komfortowo.

Przydzielenie Katarzyny Cichopek, która sama przechodzi obecnie przez sprawę rozwodową, do komentowania rozstań amerykańskich gwiazd, nie było najrozsądniejszym posunięciem produkcji TVP.

katarzyna cichopek maciej kurzajewski tvp

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ponownie pokażą się razem na ekranach. Zapowiedź TVP

CZYTAJ DALEJ

Niezręcznie w "Pytaniu na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych programów śniadaniowych. Polacy chętnie zasiadają przed odbiornikami, by wspólnie z ulubionymi prezenterami spędzić miły poranek w ciepłej atmosferze.

Czwartkowe wydanie programu prowadzone było przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek. Gwiazdy gościły m.in. uczestników "Sanatorium miłości", czy internetową influencerkę kryjącą się pod pseudonimem Kabanosik.

Jedną z części program był prowadzony przez Aleksandrę Grysz "Czerwony dywan", w którym dziennikarka wspólnie z gospodynią show dzieli się z widzami najświeższymi plotkami ze świata show-biznesu.

Niestety, tematyka czwartkowego wydania okazała się niefortunna dla Katarzyny Cichopek, która przechodzi właśnie przez sprawę rozwodową z Marcinem Hakielem. Mówiono bowiem o rozstaniach gwiazd.

Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski zjawił się w TVP z bukietem kwiatów. Kasia Cichopek opublikowała nagranie

CZYTAJ DALEJ

Niewygodna tematyka

Już na początku "Czerwonego dywanu" Aleksandra Grysz zaczęła opowiadać Katarzynie Cichopek o plotkach mówiących o zejściu się po latach Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dziennikarka przypomniała, że pięcioletnie małżeństwo gwiazd zakończyło się niegdyś rozwodem i podkreśliła, że w show-biznesie "czasem tak bywa".

- No, bywa - ucięła szybko, wyraźnie zmieszana Katarzyna Cichopek.

Na tym jednak kwestia rozwodów się nie zakończyła. Pod koniec rozmowy Grysz i Cichopek, rozmawiano o głośnej sprawie sądowej wytoczonej przez Johnnego Deppa byłej żonie Amber Heard. Gwiazdor "Piratów z Karaibów" pozwał ją za zniesławienie.

Plotkarskie media wysnuły hipotezę na temat rzekomej bliskiej relacji pomiędzy aktorem, a jego prawniczką Camille Vasquez, która reprezentuje go w sądzie. Choć Aleksandra Grysz poinformowała widzów o tym, że kobieta jest w szczęśliwym małżeństwie, postanowiła rozbudzić emocje widzów śmiałym przypuszczeniem i stwierdziła, że choć "świat show-biznesu lubi się dopatrywać romansów tam, gdzie ich nie ma", w tym przypadku może być coś na rzeczy.

Katarzyna Cichopek nie wyglądała na zadowoloną z wysnutej przez dziennikarkę teorii. Warto zaznaczyć, że od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki na temat rzekomego romansu gwiazdy "M jak miłość" i współgospodarza "Pytania na śniadanie", Macieja Kurzajewskiego. Niektórzy twierdzą, że to właśnie ta relacja mogła doprowadzić do rozwodu aktorki z Marcinem Hakielem.

Jerzy Połomski to autor dziesiątek niezapomnianych przebojów, które zna cała Polska. Utwory takie jak "Bo z dziewczynami", czy "Cała sala śpiewa z nami" na trwałe wpisały się w kanon polskiej piosenki. Dziś ich autor ma 88 lat i zamieszkuje w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Kliknij "Dalej", by zobaczyć więcej. / fot. Tricolors/East News

Jak dziś wygląda Jerzy Połomski? Mamy najnowsze zdjęcia, gwiazdor prosi o wsparcie

Jerzy Połomski zamieszkuje dziś Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Pojawiły się fotografie przedstawiające artystę w nowym otoczeniu. Zapraszamy do naszej galerii.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Siedziba TVN SA na rogu Augustowki i Wiertniczej, logo TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

"Surowi rodzice" powracają. TVN wyemituje kontrowersyjne show, poszukiwani są rodzice i nastolatkowie

Czytaj więcej >
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >
Pytanie na śniadanie

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Wpadka podczas programu. Prowadzący nie wytrzymali, ich miny mówiły wszystko

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News/Facebook/Lech Wałęsa

Gwiazdy

Michał Żebrowski wspiera Lecha Wałęsę. Opublikował emocjonalny wpis

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Wiadomo, kto będzie jej partnerem
(fot. TRICOLORS/East News)

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto będzie jej partnerem

Czytaj więcej >