Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Rozmarzona córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę

18 Maja 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz-Czyż, ostatnio odwiedziła Bari. Te wakacje nie są dla niej jednak jedynie urlopem, ale również formą rozwoju własnego biznesu. Relację z podróży zamieściła na Instagramie. Pojawiło się tam sporo przydatnych informacji.

Pociecha najbardziej znanego polskiego skoczka narciarskiego została niedawno żoną Kamila Czyża i to wspólnie z nim rozwija swój nowy biznes.

51-letnia aktorka wije się rurze. Niejedna nastolatka by jej pozazdrościła figury

51-letnia Iza Kuna tańczy na rurze. Gwiazda zaskoczyła internautów

CZYTAJ DALEJ

Córka Adama Małysza na ulicach Bari. Przekazała przydatną wiedzę

Karolina Małysz-Czyż niedawno zakończyła swoją podróż poślubną w Alpach. To właśnie po niej postanowiła wraz z mężem stworzyć miejsce, które pozwoli jej zarobić na życie, a przy okazji pozwoli na mnóstwo podróży.

"Czyżby podróż" to autorski blog podróżniczy córki Adama Małysza i jej męża. Nazwa wzięła się od nazwiska młodej pary. Jednocześnie od razu ma wskazywać na to, jaki jest właściwy temat instagramowego profilu.

Córka Adama Małysza wybrała jako swój następny cel włoskie Bari. Prócz miłego wypoczynku i intensywnego zwiedzania, Karolina postanowiła opowiedzieć o tym, co może przydać się każdej osobie, która zdecyduje się na podróż do tego niezwykłego miejsca.

- Stare miasto Tętniące życiem w nocy, a senne za dnia, nadmorski klimat i przepyszne jedzenie. Tak opisalibyśmy to miejsce. W Bari spędziliśmy najwięcej czasu, ponieważ to tutaj nocowaliśmy - pisała.

Wskazała na uroki i historię danego miejsca oraz podała cenę zwiedzania dla tych, którzy postanowią kupić bilet do zamku. W wyróżnionej relacji o całym regionie Appulli, Małysz-Czyż podała dokładne ceny przejazdów oraz biletów wstępu. Pokazała, jak zaplanować całą podróż.

Małżeństwo opowiedziało również, jak dojechać do okolicznych miast i miasteczek. Jednym z nich było Monopoli, ale para odwiedziła również Locorontodo uważane za jedne z najpiękniejszych włoskich miasteczek.

To dopiero początek podróżniczej drogi "Czyżby podróż". Jak na razie profil ma jedynie 704 obserwujących, ale córka Adama Małysza bardzo się stara ten stan zmienić, korzystając ze swojej pokaźnej bazy ponad 23 tys. obserwujących na jej własnym profilu. Czy ta sztuka jej się uda?

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
Marianna Schreiber Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Marianna Schreiber rapuje na blokowisku o problemach polskiego społeczeństwa. Internauci byli bezlitośni

Czytaj więcej >
Adam Małysz ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Adam Małysz ma nowe zajęcie. O tym talencie słynnego skoczka niemal nikt nie wiedział

Czytaj więcej >