Goniec.pl
Barbara Kurdej-Szatan

Tricolors/East News

Pudelek: Play rezygnuje ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan

24 Listopada 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Jak donosi portal Pudelek, Play definitywnie kończy współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan. Z dniem 1 grudnia mają zniknąć wszelkie materiały promocyjne związane z aktorką. To pokłosie niefortunnego wpisu o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, zamieszczonego przez artystkę w mediach społecznościowych.

Przez długi czas, przyszłość Basi Kurdej-Szatan w Play była niepewna. Teraz wszystko wskazuje na to, że zarządcy sieci Play podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z aktorką.

agata mlynarska

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne

CZYTAJ DALEJ

Play kończy współpracę?

Choć w wydanym przez sieć Play oświadczeniu firma stanowczo odcięła się od poglądów głoszonych przez aktorkę występującą w jej reklamach, pojawiła się presja naciskająca na zakończenie współpracy z autorką niefortunnego wpisu.

Przypomnijmy - Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie post, w którym w wulgarny sposób opisywała sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Obraziła strażników granicznych nazywając ich "maszynami bez serca" i "mordercami"; skrytykowała dosadnie także polski rząd.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Jacek Kurski zadecydował o natychmiastowym zwolnieniu aktorki z pracy w TVP, gdzie grała w popularnym serialu "M jak miłość". Wielu zastanawiało się, czy sieć Play pójdzie w ślady państwowej telewizji.

Z informacji, do których dotarł portal Pudelek wynika, że tak się najprawdopodobniej stanie. Informator, na którego powołuje się serwis poinformował, że od grudnia z placówek sieci mają zostać wycofane wszystkie materiały promocyjne zawierające wizerunek artystki.

Problemy Kurdej-Szatan

Źródło portalu podaje, że Play nie zamierza przedłużać kontraktu Barbary Kurdej-Szatan. Czeka jedynie na wygaśnięcie umowy, która obowiązuje obecnie.

Firma ma mieć podobno dosyć listów protestacyjnych i niezadowolenia części klientów z incydentów z udziałem celebrytów, którzy pojawiają się w ich reklamach. Chcąc tego uniknąć, najprawdopodobniej nie będzie już zatrudniać kontrowersyjnych gwiazd w przyszłości.

Sama aktorka udzieliła ostatnio wywiadu Magdzie Mołek w jej programie "W moim stylu", w którym przyznała, że o zwolnieniu z TVP dowiedziała się za pośrednictwem mediów. Uspokoiła jednak swoich fanów twierdząc, że ma stałe źródło zarobku w postaci występów w teatrze.

Kurdej-Szatan przyznała, że wpis na Instagramie zamieściła pod wpływem silnych emocji i wierzy, że wyciągnęła z tego lekcję dotyczącą tego, by nie podejmować tego rodzaju działań w przyszłości.

Normalnie aż braknie słów. Warunki, w jakich mieszka Kasia Tusk, zapierają dech

Slajd 1 z 7

/fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Kuchnia

W swojej kuchni Kasia Tusk postawiła na elegancję i funkcjonalność. Jasne pomieszczeni dodatkowo oświetla światło dzienne, które wpada do środka przez ogromne okiennice. Z białymi szafkami kuchennymi i jasnym marmurowym blatem kontrastuje podłoga, którą influenserka wyłożyła kafelkami tworzącymi czarno-białą mozaikę. /fot. instagram.com/makelifeeasier_pl

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: pudelek.pl

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista i filmoznawca. Miłośnik kina - tego dobrego i tego złego również, kociarz i w pełni poprawny romantyk. Przez lata związany z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielał się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. był redaktorem portali WTV i Wawa Info. Obecnie pracuje w Goniec.pl, gdzie opisuje wydarzenia z Polski i ze świata. Stale współpracuje również z magazynem "Netfilm". Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

AKPA/Podlewski

Gwiazdy

Kasia Cichopek w zalotnej kreacji na urodzinach "Bayer Full"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Królowa życia" przeszła metamorfozę. Wynik finalny podzielił internautów

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Wielkie zmiany w jury "MasterChef junior"

Czytaj więcej >
Andrzej Piaseczny

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny zabrał głos ws. afery z Kurdej-Szatan

Czytaj więcej >
Jacek Kurski

Gwiazdy

Wiadomo, kto wystąpi na koncercie "Murem za Polskim Mundurem" w TVP

Czytaj więcej >
Jan Englert

Gwiazdy

Jan Englert pracował pod wpływem alkoholu. "Byłem nieźle wstawiony"

Czytaj więcej >