Goniec.pl
Pogrzeb Władysława Szustorowskiego z "Sanatorium miłości"

Facebook/Sanatorium miłości TVP

Przyjaciele pożegnali Władysława z "Sanatorium miłości"

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Władysław Szustorowski był uczestnikiem trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Charyzmatyczny miłośnik żeglarstwa zmarł na początku kwietnia. W piątek 28 maja odbyło się ostatnie pożegnanie seniora, na którym zjawili się wszyscy przyjaciele z programu. Fanom nie spodobały się zdjęcia, jakie żałobnicy opublikowali w mediach społecznościowych.

Władysław Szustorowski był jednym z najbardziej lubianych uczestników programu „Sanatorium miłości”. Mężczyzna pasjonował się żeglarstwem i chętnie dzielił się z widzami opowieściami o o swojej córce Milenie oraz zmarłej żonie. Na początku ubiegłego miesiąca ogłoszono, że senior zmarł.

Pogrzeb Władysława Szustorowskiego z „Sanatorium miłości”

- W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji „Sanatorium miłości”. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia - napisano na Instagramie TVP.

Władysława Szustorowskiego we wzruszającym wpisie pożegnała także Marta Manowska, prowadząca program „Sanatorium miłości”. Dziennikarka wspominała, że od samego początku czuła do seniora ogromną sympatię. Zawsze czekała na moment, w którym będą mieli okazję porozmawiać.

Pogrzeb Władysława Szustorowskiego odbył się w piątek 28 maja. W ostatnim pożegnaniu towarzyszyli mu przyjaciele z „Sanatorium miłości”: Halina Jaksa, Janina Szulc, Antoni Kuna, Anna Król, Jadwiga i Zbigniew. Bohaterowie sfotografowali się z urną, w której spoczęły prochy emeryta.

Internauci nie byli zachwyceni fotografiami, do których pozowali seniorzy z „Sanatorium miłości”. W komentarzach zarzucili bohaterom „szpan na pogrzebie” oraz upomnieli, że szerokie uśmiechy nie pasują do smutnego, podniosłego charakteru ceremonii.

- Nie ma to, jak robić szpan na pogrzebie. A te radosne uśmiechy przy wieńcu są nie na miejscu - napisał jeden z komentujących.

- To pożegnanie, czy pokazanie się w świetle fleszy? Wszystko pięknie, tylko miny takie raczej niezbyt smutne - dodał inny.

Wśród komentujących znalazły się na szczęście także osoby życzliwe emerytom, które przypomniały, że niegdyś stałym elementem pogrzebów było robienie zdjęć przy otwartych trumnach. Fani programu uznali, że uczestnictwo w ostatniej drodze Władysława jest pięknym gestem.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Został poproszony o bycie chrzestnym. Otrzymał listę żądań

  • Były ksiądz Natanek może stanąć przed sądem za słowa o dzieciach z in vitro

  • Katowice: 14-latek nie żyje. Skoczył z dachu budynku

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >