Goniec.pl
Małgorzata Opczowska

Pytanie na śniadanie

Poważny wypadek Małgorzaty Opczowskiej. Do sieci trafiło niepokojące zdjęcie

6 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Małgorzata Opczowska uległa poważnemu wypadkowi. Zaledwie kilkanaście dni po ślubie dziennikarkę spotkał prawdziwy pech, przez który kolejne tygodnie spędzi z nogą w ortezie. Niepokojące zdjęcie gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych.

Małgorzata Opczowska jest kolejną prezenterką TVP, która robi karierę po dojściu do władzy tzw. "dobrej zmiany". Najpierw była małopolską reporterką stacji, po czym została prowadzącą główne serwisy TVP Info. Od jesieni zeszłego roku jest zaś gospodynią "Pytania na śniadanie", gdzie najczęściej tworzy duet z Łukaszem Nowickim.

zatrzymanie beaty k

Policjant powiedział, co stało się na komendzie po zatrzymaniu Beaty K.

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Opczowska miała wypadek

O Opczowskiej było ostatnio głośno z powodu jej ślubu z innym znanym dziennikarzem Telewizji Polskiej, Jackiem Łęskim. Fotografie z wydarzenia dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie, na którym jest bardzo aktywna. Za jego pośrednictwem 32-latka poinformowała także o nieszczęśliwym wypadku, który jej się przydarzył.

Fani gwiazdy mogą być zaniepokojeni. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widać nogę wsadzoną w ortezę. - Taki oto stylowy bucik mam. Gdyby kózka nie skakała... - brzmi komentarz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Obserwatorzy Opczowskiej od razu zasypali ją lawiną pytań o przyczyny urazu. Jak się okazało, unieruchomiona kończyna jest wynikiem biegania po kamieniach w szpilkach. Taki obrót spraw z pewnością jest wyjątkowo dotkliwy dla prezenterki, która uwielbia chadzać w butach na wysokim obcasie.

Prezenterka uspokaja fanów

Dziennikarka postanowiła także uspokoić fanów i zapewnić o dobrym samopoczuciu. W tym celu zamieściła w mediach społecznościowych jeszcze jedną fotografię, tym razem wykonaną w windzie.

- Stylówka na najbliższe dni. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia. [...] Będzie dobrze! Trzymajcie się zdrowo - napisała 32-latka.

Internauci życzyli dziennikarce dużo zdrowia i pisali, że trzymają kciuki za szybką rekonwalescencję. Nie muszą się też martwić, że lubiana przez nich Opczowska zniknie z anteny na dłużej. Gwiazda TVP nie zamierza rezygnować z zawodowych obowiązków.

Dziś rano pojawiła się w programie "Wstaje dzień", w którym uskarżała się na kąśliwe uwagi kolegów z pracy, którzy śmieją się, że prezenterka wygląda, jak z "Gwiezdnych wojen" albo jak częściowy RoboCop. Najważniejsze jednak, że w całej sytuacji Opczowska zachowuje dobry humor.

Jak dobrze znasz piosenki "Bajmu"? Niemal każdy wykłada się na 5. pytaniu, a to przecież największy HIT

Pytanie 1 z 5

Dokończ tekst piosenki "Biała armia": Jesteś sterem, białym żołnierzem; nosisz spodnie, więc walcz...

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Ada Rymaszewska

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Radosław Majdan

Gwiazdy

Mama Radosława Majdana wygląda bardzo młodo. Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >