Goniec.pl
Karolina Małysz

Instagram/izamalysz

Przyłapali Karolinę Małysz podczas ślubu. Płakała na balkonie

5 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Karolina Małysz wyszła za mąż. Jedyna córka popularnego skoczka narciarskiego poślubiła ukochanego Kamila. Podczas imprezy dziewczyna była szczęśliwa, ale i wyraźnie wzruszona tym, co działo się w trakcie przyjęcia weselnego. Wszystko to uchwyciły kamery paparazzi.

Jak już pisaliśmy, jedyna córka Adama Małysza, Karolina, wyszła w sobotę 4 września za mąż za ukochanego Kamila. Na przyjęciu wszyscy bawili się szampańsko, o czym informowała na bieżąco wyraźnie zadowolona z takiego obrotu spraw matka panny młodej, Izabela. Zdjęcia z uroczystości szybko obiegły sieć, a paparazzi udało się przyłapać Karolinę w niebywałej sytuacji.

Tomasz Karolak

W Opolu Tomasz Karolak zabawiał publiczność żartami. Wielu się nie spodobały

CZYTAJ DALEJ

Karolina Małysz wyraźnie wzruszona na weselu

Panna młoda w dniu swojego ślubu zachwycała wyglądem. Miała na sobie długą, romantyczną suknię z kwiatowymi aplikacjami oraz drugą, nieco skromniejszą białą kreację. W pewnym momencie świeżo upieczona małżonka postanowiła zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i udała się wraz z jedną z zaproszonych kobiet na balkon domu weselnego.

Jak można zauważyć na zdjęciach, Karolina była wyraźnie wzruszona wydarzeniami i z tego powodu uroniła kilka łez. Dziewczyna wyglądała na rozemocjonowaną atmosferą, jaka panowała na przyjęciu. Z pewnością zdawała sobie sprawę z tego, że spełnia się jedno z jej marzeń, a w zrobieniu kolejnego dużego kroku towarzyszą jej najbliżsi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest mąż Karoliny Małysz?

Mężem Karoliny Małysz jest jej długoletni partner Kamil Czyż. Chłopak jest ulubieńcem rodziców dziewczyny, niejednokrotnie przez nich wychwalanym. Jako miłośnik motoryzacji bierze udział w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. W jednym z wywiadów Adam Małysz opowiadał o ich wspólnej pasji.

- Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jechaliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go - mówił przyszły teść Kamila.

Screen z materiału portalu Fakt.pl pt. „Adam Małysz wydał córkę za mąż, a Iza Małysz szalała na parkiecie. Wzruszona Karolina przyłapana na balkonie. Czy to łzy szczęścia? NOWE ZDJĘCIA”

Screen z materiału portalu Fakt.pl pt. „Adam Małysz wydał córkę za mąż, a Iza Małysz szalała na parkiecie. Wzruszona Karolina przyłapana na balkonie. Czy to łzy szczęścia? NOWE ZDJĘCIA”

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >