Goniec.pl
Magda Gessler fot. TRICOLORS/East News, Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler fot. TRICOLORS/East News, Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler sprzedaje faworki po 190 zł. Ocena jednej z klientek nie pozostawia złudzeń

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Faworki Magdy Gessler cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Sławy nie przyniósł im jednak smak a wyjątkowo wysoka cena. Za kilogram chrustu w cukierni Słodki Słony trzeba zapłacić aż 190 złotych. Jedna z recenzentek postanowiła sprawdzić, czy przysmak jest wart swojej ceny.

Tik Tokerka testuje faworki Magdy Gessler

Faworki to jeden z przysmaków, którym Polacy najchętniej zajadają się podczas karnawału. Słodkości można przygotować samemu, kupić w cukierni lub w lokalach gastronomicznych. Te prześcigają się w promocjach by zachęcić jak najwięcej klientów do zakupu.

Magda Gessler, Edward Miszczak

Magda Gessler szczerze o relacjach z Edwardem Miszczakiem: "Nigdy nie stałam w kolejce, by składać mu życzenia"

CZYTAJ DALEJ

Faworki można również nabyć w cukierni należącej do Magdy Gessler. Nie każdy będzie jednak mógł sobie pozwolić na skorzystanie z oferty restauratorki. Za kilogram chrustu w Słodki Słonym trzeba bowiem zapłacić aż 190 złotych.

Smak wyjątkowo drogich faworków Magdy Gessler postanowiła sprawdzić Agnieszka z tiktokowego profilu @AGATESTUJE_. Kobieta zwróciła uwagę na połysk słodkości, które według sprzedawczyni zostały posypane srebrem. Przysmak nie wzbudził jednak zachwytu u recenzentki. Oceniła je na 7 punktów z 10 możliwych.

- Jeżeli chodzi o jedzenie to nie usłyszycie ode mnie, że coś jest za drogie, bo wiadomo jakość kosztuje. Jednak po tych faworkach w cenie 190 zł za kilogram spodziewałam się bardziej delikatnego i mniej zbitego ciasta [...] Po takiej cukierni spodziewałam się czegoś więcej - powiedziała.

Na temat słynnych faworków Magdy Gessler wypowiedzieli się również internauci. Wielu z nich nie szczędziło restauratorce gorzkich słów.

- Ja wszystko rozumiem, ale faworki są z 5 składników na miłość boską… Za co tu płacić AŻ 190 zł? - zapytała jedna z internautek. - Za te faworki dałabym maksymalnie 30 zł - stwierdziła kolejna.

/fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler ma wnętrza godne królowej. Wystrój nie z tej epoki, a kuchnia zupełnie z innej bajki

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, która nie raz zaskakiwała swoich fanów nietypowym wyglądem czy ekspresyjnym zachowaniem. Okazuje się, że kolorowa jak ptak gwiazda w swoim domu woli hołdować tradycji, choć mieszkanie również nie jest pozbawione barw. Do sieci trafiły zdjęcia wnętrza mieszkania słynnej restauratorki, która osiedliła się na stałe pod Warszawą. Choć gwiazda część swojego czasu spędza w Kanadzie, gdzie mieszka jej obecny partner, to uwielbia wracać do domu w Polsce. - To miejsce, w którym regeneruję energię, wspominam stare czasy, maluję. To miejsce koncentracji, szczególnie nocą, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Mój dom jest tak kolorowy, jak ja - wyznała restauratorka.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę. Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad jej zdjęciem

  • Magda Gessler zadała potężny cios Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Wystarczyły trzy słowa

  • Magda Gessler chce małą fortunę za pięć pierogów. Niektórzy mogą poczuć się oszukani

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >