Magda Gessler wpadła w szał Żródło: Instagram.com magdagessler_official

Pokazał stare zdjęcie Gessler i się zaczęło. Wpadła w szał, padły niecenzuralne słowa

29 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Magda Gessler zrobiła fanom niespodziankę i w asyście Dominika Linowskiego napisała swoją biografię pt. Magda. By zdobyć unikalne fotografie słynnej restauratorki , współautor książki przekopał domowe archiwum gwiazdy TVN i jej bliskich. Na widok jednego ze starych zdjęć Magda Gessler wpadła w szał.

Magda Gessler jest niezaprzeczalnie jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Fani już nie mogą doczekać się biografii gwiazdy, która ukaże się na rynku 16 czerwca tego roku. Na swoim Instagramie restauratorka opublikowała nagranie z kulis tworzenia książki.

Magda Gessler wpadła w szał na widok starej fotografii

Magda Gessler niedawno ogłosiła fanom datę premiery swojej biografii pt. Magda. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się także nagranie ujawniające kulisy tworzenia książki, której współautorem jest Dominik Linowski. Pisarz towarzyszył restauratorce przez ostatnie dwa lata, jednak jak przyznał w filmie, wcześniej nie wiedział nawet, kim ona jest.

Jak wyjawiła Magda Gessler, początkowo Dominik Linowski został jej przedstawiony jako doradca podatkowy. Dzięki temu autor liczył na szczerość gwiazdy, ta jednak szybko zorientowała się, że to podstęp.

- Nie wyglądałeś na doradcę podatkowego. Wyglądałeś na artystę, Johna Lennona albo na mojego byłego zmarłego męża - wyznała przed kamerą Magda Gessler.

Ekspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńEkspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńCzytaj dalej

Dominik Linowski wspomniał z kolei, że w trakcie prac nad biografią restauratorki, przeglądał archiwum rodzinnych zdjęć zarówno w jej domu, jak i domu jej bliskich. W trakcie nagrania mężczyzna zdecydował się pokazać Magdzie Gessler jedna z fotografii, którą określił mianem „petardy”.

- Ty pewnie ich nawet nie widziałaś. Mam też taką petardę i słowo „petarda” nie jest tutaj na zapas - zapowiedział współautor książki, a następnie podał zdjęcie restauratorce.

Gdy tylko Magda Gessler spojrzała na podane jej przez Linowskiego zdjęcie, aż podskoczyła z wściekłości. Gwiazda TVN bez namysłu zaczęła drzeć fotografię na małe kawałeczki, krzycząc, by mężczyzna nie pokazywał jej takich rzeczy.

- Dlaczego mi to k**** robisz. P*******! Takich zdjęć nie pokazuj. To się źle skończy - zagroziła Gessler.

Restauratorka zawyrokowała, że jest to „złe ujęcie i c****** fotograf”, a następnie poprosiła współautora swojej biografii o to, by zaczął pokazywać ją taką, jaka jest naprawdę, a nie przez pryzmat starych fotografii. Obecnie biografia Magdy Gessler jest dostępna w przedsprzedaży, a fani już nie mogą się doczekać oficjalnej premiery książki.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram/Jastrząb Post

Następny artykuł