Goniec.pl
Piotr Mróz

Piotr Molecki/East News

Piotr Mróz wyjawił, co zrobił z wygraną z "Tańca z gwiazdami". Szybko ją wydał

18 Lutego 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

W ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" aktor Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz pokonał w finale piosenkarkę disco-polo Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz-Zapałę i Rafała Maseraka. Gwiazdor serialu "Gliniarze" otrzymał Kryształową Kulę i zgarnął nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych. Niedawno wyznał w rozmowie z serwisem Pomponik, że pieniądze z wygranej wydał na nowe mieszkanie.

Choć z początku Piotr Mróz nie był typowany na faworyta do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami", to szybko stał się "czarnym koniem" rywalizacji. Widzowie docenili nie tylko taneczny talent gwiazdora serialu "Gliniarze", ale również ciężką pracę i wysiłek, który wkładał w treningi z Hanną Żudziewicz.

Piotr Cugowski pożegnał Witolda Paszta, razem zasiadali w fotelach jurorskich w "The Voice Senior"

Juror "The Voice Senior" pożegnał Witolda Paszta. Piotr Cugowski mocno przeżywa śmierć muzyka

CZYTAJ DALEJ

W rozmowie z reporterem serwisu pomponik.pl gwiazdor przyznał, że udział w tanecznym show Polsatu był dla niego "największą zawodową przygodą". Dodał również, że choć była to ciężka praca, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, to ma "same pozytywne wspomnienia" z udziału w programie.

Za pieniądze z wygranej w "Tańcu z gwiazdami" Piotr Mróz kupił nowe mieszkanie

Radość po ogłoszeniu werdyktu widzów na pewno na długo pozostanie w pamięci aktora. Piotr Mróz oprócz wielkiej satysfakcji i pamiątki w postaci Kryształowej Kuli, zgarnął również nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych, a jego taneczna partnerka otrzymała połowę tej kwoty.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Aktor przyznał niedawno, że szybko wydał swoje pieniądze z wygranej w XII edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piotr Mróz sprzedał swoje stare mieszkanie, a następnie za pieniądze ze sprzedaży i wygranej kupił trochę większe lokum.

- Pieniądze się rozeszły, ale w dobrym, dającym perspektywy na przyszłość, celu - wyznał gwiazdor.

Piotr Mróz planuje remont nowego mieszkania

Piotr Mróz ma nadzieję, że wprowadzi się do nowego mieszkania jeszcze w sierpniu tego roku. Na razie musi jednak zaplanować remont, który częściowo planuje przeprowadzić samodzielnie. Będzie mu w tym pomagał brat bliźniak.

- To, co będę mógł, zrobię, to, czego nie będę mógł, zlecę komuś. Elektrykę, z pomocą brata bliźniaka, zrobię. Ostatnio ja mu pomagałem, całe mieszkanie mu wymalowałem - dodał.

/fot. Goniec.pl

Wszyscy pogrążyli się w smutku nad grobem Żory Korolyova. Widok mogiły wprawia w osłupienie

W środę, 5 stycznia 2022 roku o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie rozpoczęła się ceremonia ostatniego pożegnania Żory Korolyova. Tancerz i aktor zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku w wieku zaledwie 34 lat, a jego śmierć wstrząsnęła nie tylko bliskimi i fanami, ale również niemal całym krajowym show-biznesem. Według nieoficjalnych informacji tancerz, znany przede wszystkim z wielokrotnego udziału w programie "Taniec z gwiazdami", zmarł w wyniku zapalenia mięśnia sercowego. Trumna z ciałem artysty została odprowadzona przez tłum żałobników do kwatery na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Tancerza na cmentarzu żegnało wiele znanych osób. Wśród żałobników dostrzec można było m.in. Agustina Egurrolę, Ewę Szabatin, Jana Klimenta, Rafała Maseraka oraz aktorki Olgę Kalicką i Karolinę Nowakowską. /fot. Goniec.pl

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pomponik

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Agata Duda i Andrzej Duda, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Agata Duda nie dała sobie dmuchać w kaszę? Rodzice Andrzeja Dudy wyznali, że małżeństwo nie posłuchało ich rad

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland", fot. "The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Baron podał telefon rozemocjonowanemu uczestnikowi. Po drugiej stronie był jego idol

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Franciszek Pieczka zmarł, zanim się urodził? Zadziwiająca wpadka w TVP

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News / min. Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Czytaj więcej >
Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Viki Gabor po raz kolejny zaskakuje czadową fryzurą. Czegoś takiego jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >