Goniec.pl
zyla justyna

Piotr Molecki/East News Instagram/marceepan

Justyna Żyła oskarżona przez Marcelinę Ziętek. Skoczek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce

15 Lutego 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Justyna Żyła wyjawiła, że została skazana na karę grzywny z pozwu partnerki swojego byłego męża Marceliny Ziętek. Nieoczekiwanie, z pomocą w spłaceniu zadośćuczynienia przybył sam skoczek.

Romantyczne relacje Piotra Żyły okazały się być bardziej skomplikowane, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ostatecznie, sportowiec potrafił stanąć na wysokości zadania.

Jacek Kurski

Media: Jacek Kurski miał wypadek na nartach. Prezes TVP przyłapany w gipsie

CZYTAJ DALEJ

On i one

O tym, że w małżeństwie Justyny i Piotra Żyłów zaczęło się psuć media dowiedziały się od samej żony skoczka, która nie stroniła od gorzkich wypowiedzi pod adresem swojego męża. Sportowiec związał się z aktorką Marceliną Ziętek, a swój poprzedni związek zakończył rozwodem.

Choć relacje z Justyną Żyłą pełne były wzlotów i upadków, w rozmowie z "Party" kobieta przyznała, że obecnie sytuacja uległa znacznemu polepszeniu. Piotr ma utrzymywać stały kontakt z dziećmi pary - Karolą i Jakubem. Była para wyjaśniła sobie, że na ich konflikcie nie może ucierpieć ich potomstwo.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoOkazuje się jednak, że jeszcze do niedawna sprawy nie układały się tak kolorowo. Justyna Żyła wyjawiła, że partnerka jej byłego męża pozwała ją za zakłócanie spokoju w postaci m.in. wysyłania wiadomości SMS, w których znajdować miały się nawet groźby śmierci.

Była żona skoczka została zmuszona do poniesienia kary finansowej za swoje czyny. Okazuje się, że sam Piotr Żyła postanowił wyciągnąć do niej pomocną dłoń i wesprzeć w tym trudnym czasie.

zyla kubacki

Piotr Żyła skomentował sukces Dawida Kubackiego. "Dziadki jeszcze dają radę"

CZYTAJ DALEJ

Konfliktu ciąg dalszy

- Pomógł mi w zapłaceniu grzywny swojej ówczesnej partnerce. Było to zadośćuczynienie za moje słowa wypowiedziane pod wpływem emocji, za które już przeprosiłam - wyjawiła w rozmowie z "Party" Justyna Żyła - I bardzo mu za tę pomoc dziękuję - dodała.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Marcelina Ziętek wciąż nie jest usatysfakcjonowana postawą byłej ukochanej swojego partnera. Konflikt podgrzewają wpisy w mediach społecznościowych.

6 lutego podczas udziału Piotra Żyły w igrzyskach olimpijskich, na InstaStory Justyny pojawiła się archiwalna fotografia, na której całuje swojego ówczesnego męża. Do wpisu dołączona była piosenka grupy Tilt "Jeszcze będzie przepięknie".

Na zadziwiający post bezzwłocznie odpowiedziała Marcelina Ziętek, która na swoim InstaStory zamieściła komentarz: "Z cyklu »dobre rady«. Natarczywe naruszanie dóbr osobistych, prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, spokoju oraz godności… Rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody. Osoba z wyrokiem nie powinna igrać z prawem #troskliwa". Wpis Justyny Żyły jakiś czas później zniknął z jej Instagrama.

Adam Małysz mieszka w niezwykłej rezydencji. Marmurowy kominek to dopiero początek

Adam Małysz przez lata zachwycał Polaków znakomitymi występami w konkursach skoków narciarskich. Dziś sportowiec jest już na emeryturze i w pełni korzysta z uroków swojej eleganckiej willi. Fot. East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy zdradzili prawdę o swoim małżeństwie

  • Nie żyje Wojciech Kalwat. Od lat związany był z Teatrem Polskim w Poznaniu

  • Nie żyje Ivan Reitman. Był twórcą kultowych przebojów z "Pogromcami duchów" na czele

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: fakt.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wspomina Jacka Kurskiego. Twierdzi, że spotkał go ostatnio na stacji benzynowej

Czytaj więcej >
Siedziba TVN SA na rogu Augustowki i Wiertniczej, logo TVN, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

"Surowi rodzice" powracają. TVN wyemituje kontrowersyjne show, poszukiwani są rodzice i nastolatkowie

Czytaj więcej >
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

Czytaj więcej >
Ivan Komarenko

Gwiazdy

Ivan Komarenko niedawno odwiedził Rosję, dziś korzysta z uroków Polski: "Uciekłem z Warszawy"

Czytaj więcej >
Pytanie na śniadanie

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Wpadka podczas programu. Prowadzący nie wytrzymali, ich miny mówiły wszystko

Czytaj więcej >