Goniec.pl
kajra

AGENCJA SE/East News

Żona Sławomira będzie uczestniczką nowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Sławomir i Kajra wystąpili dziś na sopockiej scenie podczas festiwalu Polsatu. Sławni małżonkowie wykorzystali okazję, by zdradzić fanom, że Kajra wystąpi w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Piosenkarka będzie rywalizować między innymi z Oliwią Bieniuk.

Tuż po oświadczeniu Sławomira oficjalna informacja o uczestnictwie Kajry pojawiła się także na oficjalnym profilu „Tańca z gwiazdami” na Instagramie. Administratorzy strony nie kryją zaciekawienia tanecznymi zdolnościami żony piosenkarza disco-polo.

pozar

Lubuskie: Pożar w Trzemesznie Lubuskim. Nie żyją dwie osoby

CZYTAJ DALEJ

Kajra wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

- Magdalena Kajrowicz-Zapała, aktorka i piosenkarka, która razem ze Sławomirem pobiła muzycznie Polskę. Ciekawi jesteśmy, czy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentuje się do piosenki „Weselny pyton”? - czytamy.

Kajra będzie rywalizować na parkiecie między innymi z córką Ani Przybylskiej Oliwią Bieniuk, gwiazdą TikToka Kingą Sawczuk, Sylwią Bombą znaną z programu „Gogglebox” i legendarnym himalaistą Denisem Urubką.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Kajrowicz-Zapała niemal od początku kariery stara się dotrzymywać kroku sławnemu mężowi. Towarzyszy mu zarówno podczas koncertów, jak i w trakcie nagrywania licznych programów telewizyjnych.

Do tej pory Kajra nie decydowała się na projekty indywidualne. Nadmiar pracy i wychowywanie syna pochłaniały niemal cały wolny czas wokalistki. Teraz postanowiła jednak wykorzystać nadarzającą się okazję.

- Już kilka razy otrzymywałam różne propozycje do telewizyjnych programów - nigdy nie było dobrego momentu, aby je przyjąć. [...] Przez obostrzenia nie jesteśmy jeszcze codziennie na scenie. I tu pojawiła się przestrzeń - zdradziła.

Kajra jeszcze nie zaczęła treningów

W rozmowie z portalem Pomponik żona Sławomira oznajmiła, że nigdy nie miała nic wspólnego z tańcem. Co więcej - nie miała jeszcze okazji rozpocząć treningów do programu. Prawdopodobnie z partnerem tanecznym spotka się dopiero w sierpniu.

- Decyzje podjęłam jednak chyba dość impulsywnie - nigdy w życiu nie tańczyłam. [...] Treningów jeszcze nie zaczęłam - może w sierpniu się uda - teraz nie pozwalają na to moje zajętości. Będę musiała się mocno postarać, jeżeli chce kryształową kule postawić obok naszych czterech diamentów - mówiła.

Sławny mąż ma do planów ukochanej dość specyficzny stosunek. Rozbawiona para oznajmiła, że jego myśli o treningach tanecznych Kajry świetnie obrazuje tytuł ich najnowszej piosenki - „Ból d*py”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Dziennikarze i fani niezadowoleni po występie Beaty Kozidrak. Poszło o jej zachowanie i głos

  • Od 26 czerwca będą obowiązywać nowe obostrzenia. Przedsiębiorcy sprawdzą, czy klienci są zaszczepieni

  • Beata Kozidrak zdradziła, że w przeszłości była zauroczona Kostkiem Yoriadisem

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: irmina.jach@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Gwiazda TVP podejrzana o handel dziećmi

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

TVP2 pokaże film z Krzysztofem Kiersznowskim

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

[TYLKO U NAS] Natalia Zambrzycka wspomina Krzysztofa Kiersznowskiego

Czytaj więcej >
Screen z Instastories Adrianny Biedrzyńskiej

Gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska wspomina Krzysztofa Kiersznowskiego

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Ostatnie lata życia Krzysztofa Kiersznowskiego. Wypadek, koronawirus i walka o zdrowie

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Nie żyje aktor Krzysztof Kiersznowski

Czytaj więcej >