Goniec.pl
Piotr Gąsowski padł ofiarą kradzieży. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Piotr Gąsowski padł ofiarą złodzieja. Akt kradzieży nagrała kamera monitoringu

7 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Piotr Gąsowski został okradziony. Znany aktor padł ofiarą kradzieży na jednej z ulic Torunia, tuż przed wyjściem ze spektaklu. Sprawa została zgłoszona policji, a wkrótce udało się dotrzeć do nagrania z monitoringu, który zarejestrował sylwetkę złodzieja.

Piotr Gąsowski padł ofiarą rabunku

Piotr Gąsowski miał wyjątkowego pecha. Opuszczając toruńską halę Jordanki, gdzie występował w spektaklu, został zatrzymany przez grupę fanów. To właśnie wówczas miało dojść do kradzieży.

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski miał wypadek przed wejściem na scenę. "Przeżyliśmy chwile grozy"

CZYTAJ DALEJ

Aktor opowiedział o incydencie w swoich mediach społecznościowych. Skradziony został plecak, który gwiazdor odłożył, gdy rozpoczął rozmowę ze swoimi miłośnikami, którzy zaczepili go przy wyjściu z budynku.

O tym, że nie ma go przy sobie, Piotr Gąsowski zorientował się dopiero po powrocie do Warszawy. Niezwłocznie skontaktował się z ochroną lokalu, której szybko udało się zidentyfikować bandytę.

- I tutaj bardzo serdecznie chciałbym podziękować panu Piotrowi, który na filmie nagranym przez kamerę przemysłową, zobaczył, że jakiś zakapturzony facet ten placek mi w trakcie rozmowy z tymi fanami podwania - opowiadał na Instagramie.

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski drwi z TVP i Tomasza Kammela. Komu jeszcze się oberwało?

CZYTAJ DALEJ

Szczęśliwe zakończenie

Piotr Gąsowski nie miał obiekcji, by natychmiast powiadomić o sprawie policję. Ta przeszła do działań, które wkrótce zakończyły się sukcesem. Cóż, przynajmniej częściowo. Przestępcy prawdopodobnie nie udało się namierzyć.

- Znalazł się plecak! Na śmietniku w Toruniu! Hurrra! - nie krył swojej radości aktor.

Ulgi nie kryli również fani, którzy zasypali sekcję komentarzy pod postem gwiazdora wyrazami szczerej sympatii. "To super, że plecak się znalazł, mam nadzieję, że nie pusty" napisała jedna z internautek.

Jak wyglądają aktorzy z filmu Kevin sam w domu? Foto: kadr z filmu Kevin sam w domu, Rotten Tomatoes Classic Trailers, Youtube, 1990

Jak po latach wyglądają aktorzy z filmu "Kevin sam w domu"? Nie wszystkim się powiodło

"Kevin sam w domu" zadebiutował w polskiej telewizji w 1992 roku, jednak nie od razu stał się nieodłącznym elementem świąt. Widzowie pokochali go, gdy regularnie bawił ich po wigilijnej kolacji. Tak zrodziła się tradycja, której również w tym roku stanie się zadość. Boże Narodzenie. "Kevin sam w domu" bawi Polaków od trzech dekad Film o najmłodszym synu państwa McCallisterów światową premierę miał w 1990 roku, a więc minęło już 33 lata. Jak w ciągu tych lat zmienili się głowni aktorzy i czym się teraz zajmują? Nie każda ich historia jest powodem do radości. "Kevin sam w domu". Nie wszyscy aktorzy skorzystali na popularności Aktor, który wcielił się w rolę uwielbianego Kevina, po latach niezbyt miło opowiada o czasie swojej największej prosperity w karierze. Czym zajmuje się teraz i czy udało mu się wykaraskać z kłopotów z nielegalnymi proszkami, o których pisał cały świat? Co z jego filmowymi rodzicami, rodzeństwem, a także słynnymi rabusiami? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii, a jeden fakt dotyczący moczącego pościel Fullera zaskoczy Was najbardziej!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok w sprawie znieważenia Straży Granicznej. Co postanowił sąd?

  • Karol Strasburger ma już dość afery "Kurzopków". Nie pozostawił na bohaterach sprawy suchej nitki

  • Cezary Żak stanowczo o kontynuacji serialu "Ranczo". Będą nowe odcinki?

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Irena Santor, fot. KAPiF

Gwiazdy

Irena Santor powiedziała, co naprawdę sądzi o Maryli Rodowicz. Zaskakujące słowa

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka, fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Jedna piękniejsza od drugiej, fani zachwyceni

Czytaj więcej >
Ryszard Kotys, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

Czytaj więcej >
Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >