Goniec.pl
Barbara Kurdej-Szatan fot. Piotr Molecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan fot. Piotr Molecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok w sprawie znieważenia Straży Granicznej. Co postanowił sąd?

6 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec zeszłego roku rozpętała prawdziwą burzę. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wulgarnie wypowiada się na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. W końcu zapadł wyrok w tej sprawie.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała wulgarny wpis

Choć Barbara Kurdej-Szatan nie była jedyną gwiazdą, której nie spodobał się wówczas sposób traktowania uchodźców przez pograniczników, jej emocjonalne słowa wywołały ogromne poruszenie wśród rodaków. Wielu z nich domagało się kary dla autorki obelżywego posta.

Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Wspólnie z mężem poprowadzi program śniadaniowy

CZYTAJ DALEJ

Aktorka straciła również kontrakty z wieloma firmami. Ze współpracy z gwiazdą zrezygnowała między innymi Telewizja Polska. Nieprzemyślane zachowanie celebrytki poskutkowało zarzutem zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej, który usłyszała jakiś czas później.

Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok

Barbara Kurdej-Szatan nie przyznała się jednak do winy. Złożyła szczegółowe zeznania, w których podkreśliła, że jej wpis był wynikiem naturalnego odruchu ludzkiego, związanego z tragedią uchodźców na polskiej granicy.

W mediach społecznościowych mecenasa Jacka Dubois'a, który reprezentował Barbarę Kurdej-Szatan w sprawie, pojawił się dzisiaj wpis z informacją na temat wyroku sądu. Okazuje się, że celebrytka została oczyszczona z zarzutów. Sąd w Pruszkowie nie zgodził się z wnioskiem prokuratury i umorzył sprawę przeciwko aktorce.

Sama zainteresowana jak dotąd nie skomentowała postanowienia sądu. Myślicie, że taki wyrok uratuje nadszarpnięty wizerunek byłej gwiazdy TVP?

Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Foto: Kadr z reklamy produktów firmy Profi, Youtube, 2006. / TRICOLORS/East News / Tomasz Zukowski/East News

Katarzyna Skrzynecka - ikona stylu, "twarz pasztetów" i wierna towarzyszka Marcina Łopuckiego. Jak zmieniła się przez dekadę?

Katarzyna Skrzynecka dzisiaj kończy 52. lata. Z tej okazji warto nieco bardziej przybliżyć jej wieloletnią obecność na celebrytkim poletku. Jak zaczynała, jakich wpadek nie uniknęła i czy któryś stylizacji powinna się wstydzić? Jakie są jej największe sukcesy i kiedy zrodziła się miłość, która trwa do dziś? Te fakty z życia Skrzyneckiej przedstawimy w fotograficznym skrócie, głęboko sięgając do archiwów polskiego show-biznesu. Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Jak wpływała na krajowy show-biznes? Katarzyna Skrzynecka urodziła się 3 grudnia 1979 roku, jest rodowitą warszawianką. Od najmłodszych lat wykazywała zdolności do występów na scenie. Przez lata było ich wiele, a w najlepszych czasach jej kariery (od 2003 roku) fraza "Katarzyna Skrzynecka" była szóstą najczęściej wyszukiwaną w Google w kategorii "najpopularniejsze aktorski polskie". W 2005 roku była to siódma pozycja,, zaś rok później uplasowała się na 20. miejscu w rankingu najbardziej znanych polskich gwiazd. Nie ma więc wątpliwości, ze miała wpływ na polską popkulturę. Katarzyna Skrzynecka obchodzi 52. urodziny. Nie zawsze wszystko jej wychodziło Nie wystawiamy jednak Katarzynie Skrzyneckiej laurki, bo dobrze pamiętamy rozkoszne kadry sprzed dekady oraz pamiętną kampanię medialną, która do dziś zapewne przyprawia ją o bóle głowy. Nie wszyscy wiedzą, ale kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka była złośliwie nazywana "królową pasztetów" W galerii wyjaśnimy, dlaczego, a zatem jeśli chcecie powrócić do ubiegłych lat – usiądźcie gdzieś wygodnie, aby udać się w wir wspomnień śladami Katarzyny Skrzyneckiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Barbara Kurdej-Szatan krótko o Jarosławie Jakimowiczu. Wymowna reakcja aktorki uprzedziła jej słowa

  • Barbara Kurdej-Szatan chwali się luksusowymi wnętrzami. Kuchnia gwiazdy robi wrażenie

  • Barbara Kurdej-Szatan wspomniała o królowej Elżbiecie II. Gwiazda porównała ją do swojej babci, internauci są wściekli

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Irena Santor, fot. KAPiF

Gwiazdy

Irena Santor powiedziała, co naprawdę sądzi o Maryli Rodowicz. Zaskakujące słowa

Czytaj więcej >
Katarzyna Skrzynecka, fot. KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka pokazała córki. Jedna piękniejsza od drugiej, fani zachwyceni

Czytaj więcej >
Ryszard Kotys, fot. KAPiF

Gwiazdy

Ryszard Kotys miał żonę młodszą o 26 lat. Kobieta była wielką miłością aktora

Czytaj więcej >
Pixabay.com Alehandra13

Gwiazdy

Dziś w tv znajdzie się coś dla każdego. Dwa wielkie przeboje dla dwóch pokoleń

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz, fot KAPiF

Gwiazdy

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

Czytaj więcej >
Jan Paweł II, fot. East News

Gwiazdy

Jan Paweł II skrytykowany przez byłego wokalistę Chumbawamby. Zaczepił kogoś jeszcze

Czytaj więcej >