Goniec.pl
Karol Strasburger ma już dość i postanowił zabrać głos. Fot. TRICOLORS, Pawel Wodzynski/East News; Instagram/maciejkurzajewski, marcinhakiel

TRICOLORS, Pawel Wodzynski/East News; Instagram/maciejkurzajewski, marcinhakiel

Karol Strasburger ma już dość afery "Kurzopków". Nie pozostawił na bohaterach sprawy suchej nitki

6 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Karol Strasburger ma już serdecznie dość afery związanej z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Gwiazdor znany z "Familiady" postanowił zabrać głos i wyrazić swoje zażenowanie.

Karol Strasburger nie gryzie się w język

Karol Strasburger dołączył do grona show-biznesowych komentatorów niekończącej się historii związanej z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim oraz drugoplanowymi postaciami całego zamieszania: Marcinem Hakielem (i jego nową ukochaną) i Pauliną Smaszcz.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

CZYTAJ DALEJ

W przeciwieństwie do pozostałych, gwiazdor nie bawił się w konwenanse i wprost opowiedział o tym, co sądzi o całej sprawie. W jego słowach nie brakowało goryczy, która może stanąć ością w gardle "bohaterom" dramy.

- To są na tyle sprawy prywatne i osobiste, że ciągłe pojawianie się z nimi to jest nie moja bajka. To się załatwia samemu ze sobą, trzeba się umówić na kawę, albo w sądzie, ale nie powinni się ludzie tym zajmować i nie powinno się o tym mówić - skomentował stanowczo Karol Strasburger w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Na tym jednak nie poprzestał. Legendarny odtwórca roli Pana Tolibowskiego z "Nocy i dni" postanowił zasugerować, że niektóre z podejmowanych przez gwiazdy działań mogą mieć charakter autopromocyjny.

Karol Strasburger mocno o "Kurzopkach"

- Czasami sami zainteresowani tego [załatwienia sprawy poza mediami - przyp. red.] nie chcą, bo bywa tak, że niektórzy zainteresowani robią wszystko, aby było o nich głośno, wszystko jedno z jakiego powodu - orzekł Karol Strasburger.

Gospodarz "Familiady" zasugerował, że sprawy związane z rozstaniami należy załatwiać "po cichu", ponieważ medialny rozgłos może ostatecznie obrócić się przeciwko biorącym udział w konflikcie.

Czy bohaterowie "afery kurzopkowej" wezmą sobie słowa Karola Strasburgera do serca i zaprzestaną prowadzić swojej batalii na oczach kamer i mediów społecznościowych? Z pewnością nie będzie to dla nich łatwe...

/fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Apartament Katarzyny Cichopek olśniewa. Jedno pomieszczenie robi piorunujące wrażenie

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć, wykonanych w jej mieszkaniu. Aktorka wraz z mężem i dziećmi mieszka w eleganckim apartamencie na warszawskiej Sadybie i jak widać na fotografiach, przyłożyła się do urządzania wnętrza, w którym spędza czas ze swoją rodziną. W mieszkaniu Kasi Cichopek dominuje biel i odcienie szarości. Choć gwiazda postawiła na prostotę, to eleganckie dodatki sprawiają, że apartament nabiera charakteru, a każdy kat potrafi zaskoczyć gości. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy taras oraz nietypowo urządzony pokój dziecięcy. /fot. www.instagram.com/katarzynacichopek

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: JastrząbPost/Goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Ryszard "Szczena" fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". "Szczena" jakiś czas temu zniknął z mediów. Co się z nim dzieje?

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska straciła wszystkie oszczędności. Fot. Kapif

Gwiazdy

Joanna Fraszyńska została oszukana. Straciła oszczędności życia

Czytaj więcej >
Joanna Liszowska boi się o swoje dzieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Joanna Liszowska boi się o swoje dzieci. Mówi o "niebezpiecznych ludziach"

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. KAPiF, Instagram @katarzynacichopek

Gwiazdy

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowali romantyczną kolację. Zamieszkali razem?

Czytaj więcej >
Maryla Rodowicz wydałą fortunę na detektywa, by udowodnić zdradę mężowi. Fot. Kapif

Gwiazdy

Maryla Rodowicz w sądzie udowodniła zdradę męża? Trudno uwierzyć, ile zapłaciła

Czytaj więcej >
Joanna Kurowska chce pracować aż do śmierci. Co myśli o emeryturze? Fot. Kapif

Gwiazdy

Joanna Kurowska zabrała głos ws. emerytury. "Ja się długo nie zestarzeję"

Czytaj więcej >