Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska ujawniła dziwne upodobania swojego męża. Gwiazda TVP zdradziła zaskakujące szczegóły

12 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Ida Nowakowska to niekwestionowana gwiazda Telewizji Polskiej. Celebrytka od lat jest szczęśliwą żoną Amerykanina Jacka Herndona. Ulubienica Jacka Kurskiego bardzo chętnie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym. W rozmowie z Faktem opowiedziała o dziwnych skłonnościach i upodobaniach męża. Nie uwierzycie, jakie jest jego ulubione danie.

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Tancerka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" zaskarbiła sobie przychylność widzów oraz władz stacji uśmiechem, konserwatywnymi poglądami, a także wpisywaniem się idealnie w stereotyp Matki-Polki. Poza wielką karierą w mediach jest bowiem szczęśliwą matką i żoną.

tvp

Telewizja Polska będzie miała nową siedzibę. Kwota budowy dosłownie odbiera mowę

CZYTAJ DALEJ

Choć prezenterka nazywa samą siebie patriotką i jest bardzo przywiązana do polskiej kultury, to w jej życiu ważną rolę odgrywają także Stany Zjednoczone. Ida Nowakowska ma podwójne obywatelstwo i dużą część swojego życia spędziła za oceanem. W Kalifornii studiowała aktorstwo i to właśnie tam poznała swojego przyszłego męża, Jacka Herndona.

Para wzięła ślub w 2015, po czym podjęli decyzję o tym, by razem zamieszkać w Polsce. Okazuje się bowiem, że mąż tancerki zakochał się nie tylko w niej, ale także w polskiej kulturze. Para w zeszłym roku doczekała się dziecka, synka Maksymiliana. Prowadząca TVP prowadzi bardzo udane życie rodzinne, którym chętnie się chwali w mediach.

Teraz Ida Nowakowska szczerze opowiedziała o tym, co jej mąż w Polsce lubi najbardziej. Okazuje się, że Amerykanin szczególnie upodobał sobie naszą rodzimą kuchnię i nie wyobraża sobie bez niej życia. Jedno danie zupełnie skradło jego serce.

Ida Nowakowska o kulinarnych upodobaniach męża

Jack Herndon jest postacią dość enigmatyczną w polskich mediach, kojarzony jest głównie jako mąż znanej prezenterki TVP. Okazuje się, że choć poznali się na studiach aktorskich, to jego plany oscylują w nieco innym kierunku, planuje bowiem zająć się dyplomacją. Ma ponoć wywodzić się z republikańskiej rodziny, co nieco tłumaczy zafascynowanie polską kulturą.

Jego serce zupełnie zdobyła polska kuchnia, choć trzeba przyznać, że znacznie się różni od jego rodzimej, amerykańskiej. Dziennikarka z uśmiechem na ustach opowiedziała jakie danie jest dla niego niekwestionowanym faworytem. Tego nikt się nie spodziewał.

- Jego najbardziej ulubioną potrawą polską jest schabowy z mizerią, z młodymi ziemniaczkami i z koperkiem. I ten schabowy dla niego najlepszy jest w Warsie. Kochamy jeździć pociągami polskimi, bo one są takie wyjątkowe. - zachwyca się Nowakowska w rozmowie z "Faktem".

Zapewne wielu Polaków, by się z nią zgodziło, że polskie pociągi są wyjątkowe, choć niekoniecznie w tym samym kontekście. Idąc za ciosem, tancerka postanowiła opowiedzieć przezabawną w jej opinii historię o tym, jak jej mąż zjadł trzy schabowe jednego dnia.

Podczas długiej podróży zdecydował się na tego kotleta na śniadanie, kiedy docierali, była już pora obiadu, więc zjadł kolejnego, a w drodze powrotnej czekał go jeszcze kolejny.

Zazdrościcie Nowakowskiej takiego męża?

Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

Agnieszka Chylińska nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Choć prowadzi popularnego Instagrama, raczej nie pokazuje tam za dużo o swojej rodzinie, związkach, czy jak wygląda jej życie na co dzień. Jednak w czasie pandemii zaczęła nagrywać jak opowiada bajki dla dzieci w swoim domu, podczas tych nagrań pokazała co nieco ze swojego wnętrza. Jej styl jest bardzo ciekawy, z pewnością nie należy do typowych polskich domów.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >