Goniec.pl
andrzej-piaseczny-mocny-gest

East News Pawel Wodzynski

Piasek dopiekł TVP na antenie Polsatu podczas "Tańca z gwiazdami"

31 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny pojawił się w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Piosenkarz został nowym jurorem popularnego show tanecznego i zaliczył mocny debiut. Na wizji postanowił zażartować z Telewizji Polskiej, z którą pracował do niedawna. Artysta został zwolniony z TVP po swoich 50. urodzinach.

Wierni fani Andrzeja Piasecznego od niedawna muszą wybierać stację Polsat zamiast TVP. Wiele wskazuje jednak na to, że ta zmiana wyszła piosenkarzowi na dobre. Artysta zadebiutował już w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Gdy znalazł się na wizji, postanowił zażartować ze swojej współpracy z Telewizją Polską.

mira urbaniak

Nie żyje dziennikarka Mira Urbaniak

CZYTAJ DALEJ

Nie wiem, czy państwo wiedzą, ale tam obok jest studio, gdzie nagrywają inne show i ja zabłądziłem, ale się okazało, że tam postawili bariery – oświadczył Andrzej Piaseczny.

Warto przypomnieć, że Andrzej Piaseczny przez wiele lat występował jako juror w programie „The Voice of Poland”. Piosenkarz nie krył swojego rozbawienia, ponieważ w Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej – ATM Studio, w której się znalazł z powodu „Tańca z gwiazdami”, nagrywane jest także show Telewizji Polskiej.

Incydent Andrzeja Piasecznego

Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Piaseczny nie przeżywał zbyt długo rozstania z TVP. Piosenkarz został zwolniony niedługo po tym, jak świętował swoje 50. urodziny. Do mediów społecznościowych wyciekło nagranie, na którym wokalista, bawiąc się z gośćmi, mówi „ Je**ć biedę. Je**ć PiS i Konfederację”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Co ciekawe, materiał wideo opublikował Nergal, który zorganizował imprezę urodzinową Andrzejowi Piasecznemu w swoim mieszkaniu w Trójmieście. Piosenkarz nie musiał długo czekać na reakcję Telewizji Polskiej, która opublikowała w mediach oficjalne oświadczenie, krytykując jurora.

Władze TVP potwierdziły, że nie usuną Andrzeja Piasecznego z „The Voice Senior”, ponieważ wówczas trwały już prace nad kolejną edycją programu i ujawniono, że „incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu”.

Piosenkarz jednak miał świadomość, że po zakończeniu nagrywania programu najprawdopodobniej nie będzie mógł liczyć na kolejny kontrakt z TVP. Telewizja Polska potwierdziła, że zamierza wyciągnąć konsekwencje i nie zapomni o słynnym nagraniu, wybierając jury do kolejnej edycji.

Andrzej Piaseczny zwolniony z TVP

Po tym, jak nagranie z Andrzejem Piasecznym obiegło media społecznościowe, przedstawiciele Telewizji Polskiej wyjaśnili, że „zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości”.

– Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej – dodali przedstawiciele TVP.

Tak też się stało. Andrej Piaseczny ostatecznie pożegnał się z Telewizją Polską. Jednak już w lipcu zapadła fantastyczna wiadomość dla jego fanów. Stacja Polsat ogłosiła latem, że piosenkarz będzie nowym jurorem w „Tańcu z gwiazdami”. Popularny Piasek będzie teraz oceniał występy między innymi Oliwii Bieniuk.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Plotek.pl

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >