Goniec.pl
Piętka Mieszko/AKPA

Piętka Mieszko/AKPA

Opole 2022. Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę. Takiego stroju nikt się nie spodziewał

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Justyna Steczkowska to artystka, która często przykuwa uwagę swoimi stylizacjami. Na próbę przed festiwalem w Opolu zdecydowała się na obcisły, lateksowy kombinezon. Zapomniała jednak zwrócić uwagę na buty, a te od razu przykuły uwagę fotoreporterów. Czyżby Steczkowska nie miała lusterka w garderobie?

Justyna Steczkowska będzie świętowała w tym roku swoje 50. urodziny. Choć trudno w to uwierzyć, dokładnie połowę swojego życia spędziła na pracy artystycznej. Przez ten czas artystka wydała 17 albumów studyjnych i zagrała tysiące koncertów w Polsce i zagranicą. Nic zatem dziwnego, że jest nazywana jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Jest również artystką, która przykuwa uwagę swoim wyglądem. Zazwyczaj fani są zachwyceni tym, jak wygląda. Niestety, inaczej było na próbie przed festiwalem Opole 2022.

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska w kusym bikini wywija na plaży. Piosenkarka ma prawie 50 lat

CZYTAJ DALEJ

Justyna Steczkowska i wpadka ze stylizacją

Na próbę przed 59. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki Justyna Steczkowska wybrała czarny, lateksowy kombinezon. Trzeba przyznać, że figura niemal 50. latki jest naprawdę zachwycająca i z pewnością niejedna kobieta w jej wieku chciałaby tak wyglądać. I wszystko byłoby rewelacyjnie, gdyby nie wpadka Steczkowskiej z butami. Na jednej stopie miała sandała na obcasie, a na drugiej buta z wysoką cholewką. Może artystka nie miała lusterka w garderobie i nie zwróciła uwagi, może chciała wypróbować, który but będzie bardziej wygodny, a może po prostu chciała wywołać takim ubiorem nieco więcej szumu wokół siebie. Nie dowiemy się, jaki był zamysł takiej stylizacji, ale ubieranie dwóch różnych butów z pewnością nie było dobrym pomysłem.

Justyna Steczkowska

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Justyna Steczkowska

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jubileusz Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska nie próżnuje na festiwalu Opole 2022. Pierwszego dnia (piątek) zaśpiewała piosenkę "Oko za oko" przeplataną z piosenką "Now". Choć to dopiero drugi dzień imprezy będzie dla niej wyjątkowy. W sobotę, 18 czerwca Steczkowska będzie świętowała swój jubileusz. "Dziewczyna szamana" to występ mający na celu uhonorowanie jej 25. lat na scenie muzycznej. Założeniem reżyserskim recitalu Justyny jest uczynienie niezwykle nowoczesnego muzyczno-teatralnego spektaklu. Koncert jubileuszowy rozpocznie się o godz. 22.

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Jacek Rozenek

Gwiazdy

Jacek Rozenek opowiedział o chwili, gdy doznał udaru. "Poinformowano rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać"

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Krzysztof Kiersznowski pochowany w podwarszawskim Komorowie. Wiemy, jak dziś wygląda jego grób

Czytaj więcej >
Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >