Goniec.pl
Jacek Kurnikowski/AKPA

Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek. Nowa rola okazała się dla aktorki za trudna? Kurzajewski musiał ją pocieszać

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Katarzyna Cichopek na długo zapamięta tegoroczne Opole, ponieważ pierwszy dzień festiwalu był dla niej pełen wrażeń. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Zanim jednak pojawiła się na scenie wraz z Maciejem Kurzajewskim, musiała zmierzyć się z nerwową sytuacją za kulisami. Okazało się, że mimo długoletniego doświadczenia zawodowego, zderzyła się m.in. z tremą. Na szczęście szybko z odsieczą przybył Maciej, który udzielił Cichopek kilka wskazówek i czule ją pocieszył.

Katarzyna Cichopek od kilku tygodni jest na językach wszystkich portali plotkarskich. Nazwisko aktorki zostało odmienione przez wszystkie przypadki. Stało się to przede wszystkim za sprawą nieoczekiwanego rozstania z mężem, Marcinem Hakielem. Co więcej, bardzo szybko zaczęły pojawiać się plotki o rzekomym romansie Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Gwiazda "M jak Miłość" wyjawiła, że z Maciejem łączą ją tylko "relacje zawodowe". Wychodzi na to, że w sprawach zawodowych mają się nadzwyczaj dobrze, ponieważ TVP zaprosiło ich do wspólnego prowadzenia Opola 2022. Choć niewykluczone, że stacja chciała po prostu wykorzystać rozgłos wokół pary. Mieli świadomość, że podniesie to oglądalność, bo wszyscy są ciekawi ewentualnych wpadek lub oznak większego przywiązania ze strony obojga.

katarzyna cichopek opole 2022

Opole 2022. Katarzyna Cichopek wystąpi w niesamowitej kreacji u boku Macieja Kurzajewskiego

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek spełniła swoje marzenie

Katarzyna Cichopek od kilku sezonów prowadzi wraz z Maciejem Kurzajewskim "Pytanie na śniadanie". Gwiazda "M jak miłość" marzyła jednak o tym, by poprowadzić festiwal w Opolu. Stacja TVP zdecydowała się spełnić to marzenie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili część wieczornego koncertu skupioną na muzyce folkowej. Zanim jednak odbyła się oficjalna część, zaplanowane zostały próby, a na nich atmosfera była iście nerwowa.

Kurzajewski pocieszał Cichopek

Z racji, że prowadzenie festiwalu w Opolu było dla Katarzyny Cichopek nową rolą, podczas prób do koncertu było bywało ciężko. Jak donosi "Fakt", gwiazda "Emki" była mocno zdenerwowana, a w pewnym momencie zaczęła nawet podnosić głos.

- Kasia posiłkowała się kartką i co chwilę zerkała na swoje notatki. Nawet z tą ściągą zdarzało jej się mylić, a czasami można było odnieść wrażenie, że tremę chce zagłuszyć... krzykiem - donosi reporterka "Faktu".

Katarzyna Cichopek miała szczęście, bo towarzyszył jej Maciej Kurzajewski, który był niezmiennie gotowy nie tylko do wspierania swojej koleżanki z pracy, ale także do czułego pocieszania. Zgodnie z relacją tabloidu, "wystarczyło, że szepnął jej coś do ucha, a na twarzy Cichopek pojawił się promienny uśmiech".

Opole 2022. Nagle padły słowa o Ukrainie. Na scenie pojawił się niespodziewany gość

Opole 2022. Nagle padły słowa o Ukrainie. Na scenie pojawił się niespodziewany gość

CZYTAJ DALEJ

Nasuwa się pytanie, czy aktorka faktycznie miała problemy z tremą - w końcu nie od dziś pracuje przed kamerą - czy po prostu chciała sprawdzić, na ile może liczyć na wsparcie Macieja także w takiej sytuacji.

Problematyczna scena

Okazje się, że oprócz tremy, Cichopek musiała zmierzyć się z problematyczną sceną. Prowadzący zapowiadali artystów z platformy na podwyższeniu, ale gdyby tego było mało - nie dość, że składała się ze szklanych płyt, to jeszcze pomiędzy nimi były przerwy.

- Musiała kontrolować swoje ruchy, by najzwyczajniej nie wywinąć orła. Ramię Macieja z pewnością może dodawać jej pewności siebie - podkreślił "Fakt".

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

Czytaj więcej >
Maciej Mędrzycki z Milionerów nie żyje. Fot. kadr z programu Milionerzy, prod. TVN, wyd. 2022 r., Player

Gwiazdy

"Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Czytaj więcej >
"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >
świeca pixabay.com

Gwiazdy

Nie żyje George Ross Robertson. Był gwiazdą "Akademii Policyjnej"

Czytaj więcej >
Pamela Anderson / Wikipedia Commons/9EkieraM1

Gwiazdy

Pamela Anderson doczekała się dwóch synów. Chłopcy są już dziś mężczyznami, jak wyglądają?

Czytaj więcej >