Goniec.pl
wesele-zaprosili-gosci

Unsplash.com/Jeremy Wong Weddings (zdjęcie ilustracyjne)

Na weselu nagle zaprosili gości do kuchni. Kazali im po sobie sprzątać

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Internautka opisała wesele, na którym miała wątpliwą przyjemność się zjawić. Choć początkowo uroczystość zrobiła na niej i jej partnerze ogromne wrażenie, później miały miejsce sceny rodem z amerykańskich komedii. Kobieta wraz z innymi gośćmi została poproszona o pozmywanie naczyń. Później w dodatku zabrakło jedzenia.

Wesele, na które została zaproszona autorka wpisu, na długo pozostanie w jej pamięci. Prawdopodobnie to samo dotyczy wielu innych gości, którzy pojawili się na uroczystości. Po kolacji jedna z druhen poprosiła ją oraz kilka innych osób, by poszły za nią do kuchni.

burza-piorun-trafil

Nagrał uderzenie pioruna. Sekundy później dom stanął w ogniu

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazało, para młoda chciała zaoszczędzić i nie zatrudniła obsługi. Nie mogła jednak pozostawić nieporządku, ponieważ wówczas straciłaby kaucję, którą wpłaciła za wynajęcie sali. Później było jeszcze gorzej, ponieważ w pewnym momencie zabrakło jedzenia.

Najgorsze wesele w życiu

Wspominając feralne wesele, internautka nie ukrywała oburzenia. Początkowo jednak nic nie zapowiadało, że zabawa będzie nieudana. Kobieta przyznała, że zarówno piękna sala, jak i wytworna suknia panny młodej zrobiły na niej i reszcie gości ogromne wrażenie. Gołym okiem widać było, że nowożeńcy nie żałowali pieniędzy, by uczcić swój wielki dzień.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Zaraz po zjedzeniu kolacji autorka wpisu poszła wraz z 10 innymi gośćmi do kuchni, gdzie było bardzo duszno. Wszyscy zostali poproszeni o zmycie naczyń po posiłku. Druhna wytłumaczyła, że para młoda nie zatrudniła obsługi, ponieważ musiała oszczędzać.

Zszokowani nietypową prośbą goście spełnili prośbę i dokładnie wyszorowali sztućce, półmiski, talerze, szklanki oraz kieliszki. Wreszcie zgrzani i z mokrymi włosami wrócili do stołów. Wówczas okazało się, że to jeszcze nie koniec gorzkich rozczarowań. Trudno było w takich warunkach kontynuować zabawę.

Na wielu stołach zabrakło już jedzenia. Goście, którzy zajmowali się myciem naczyń, nie mogli już zjeść nic więcej. Matka panny młodej przyznała przed nimi, że nowożeńcy zamówili symboliczne porcje, by za bardzo się nie wykosztować.

Jakie wesele, takie małżeństwo

Po weselu internautka nie mogła zrozumieć, dlaczego para młoda z jednej strony chciała wyprawić tak szykowną uroczystość, a z drugiej nie była w stanie nawet zatrudnić obsługi sali ani zamówić odpowiedniej ilości jedzenia. Później wielu osobom popsuły się humory.

Autorka tego wpisu wróciła do domu bardzo rozżalona. To najprawdopodobniej najgorsze wesele, na jakim się kiedykolwiek bawiła, a raczej próbowała bawić. Para młoda zrobiła na niej tak złe wrażenie, że kobieta musiała podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych.

Skąpi nowożeńcy nie wytrzymali w związku małżeńskim zbyt długo. Zaledwie trzy lata po ślubie para wzięła rozwód, co jest gorzkim dopełnieniem całej opowieści.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Członkowie zespołu Maneskin oddali nagrodę otrzymaną na festiwalu w Sopocie fance

  • Poznaliśmy szczegóły postępowania ws. kardynała Dziwisza

  • Śmiertelny wypadek na A1 w okolicach Łodzi. Nie żyją dwie osoby

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP Parenting

Podobne artykuły

Lifestyle

Mężczyzna rozkuł ścianę podczas remontu. Znalazł podziemne miasto

Czytaj więcej >

Lifestyle

9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Żona napastnika reaguje

Czytaj więcej >

Lifestyle

Sąsiadowi nie podobały się kredowe rysunki dzieci na chodniku. Zagroził policją

Czytaj więcej >

Lifestyle

Złodzieje oznaczają mieszkania, które chcą obrabować. Co mówią poszczególne znaki?

Czytaj więcej >

Lifestyle

Przyszła panna młoda z Indii odwołała ślub. Powodem wada wzroku narzeczonego

Czytaj więcej >
Poruszający ślub

Lifestyle

Podczas ślubu pan młody nagle chwycił za mikrofon. Wzruszające słowa

Czytaj więcej >