Goniec.pl
Katarzyna Dowbor

Jan BIELECKI/East News

Na planie "Nasz nowy dom" doszło do awantury. Wściekła kobieta wygarnęła Katarzynie Dowbor

18 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Program "Nasz nowy dom" dostarcza jego producentom nie tylko radosnych emocji. Jak wyznała w rozmowie z "Pomponikiem" prowadząca remontowe show, czasami ekipa spotyka się także z negatywnymi emocjami. Katarzyna Dowbor została niedawno zaatakowana przez sąsiadkę jednej z rodzin, której pomagała.

W miejscach, które odwiedza wraz ze swoją ekipą Katarzyna Dowbor, często panuje ogromna bieda, a zastane tam warunki mieszkalne zupełnie na nadają się do normalnego życia. Choć rodziny rezydujące w tych mieszkaniach często są obiektem kpin wśród lokalnych mieszkańców, dziennikarka i jej współpracownicy zawsze starają się, by nie poczuli się gorsi czy poniżeni.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski nie jest już bankrutem. Ogłosił, że zaczyna wszystko od nowa

CZYTAJ DALEJ

Staramy się, aby rodziny, którym pomagamy, nie poczuły się gorsze, żeby nie poczuły, że są w jakikolwiek sposób stygmatyzowane, poniżane, bo nie stać ich na remont domu, czy na coś, co niemal każdy z nas ma. [...] Okazuje się jednak, że są miejsca, środowiska, gdzie kogoś, kto nie ma łazienki, wyzywa się od "śmierdzieli" i "brudasów". To okropne i obrzydliwe – wyznała Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Katarzyna Dowbor została zaatakowana przez sąsiadkę potrzebującej rodziny

Dodatkowo, rodziny odwiedzane przez prowadzącą programu często mają za sobą ciężkie doświadczenia i traumatyczne historie. Gruntowny remont mieszkania to dla wielu z nich szansa na rozpoczęcie nowego, lepszego etapu w życiu.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

I choć wielokrotnie sąsiedzi rodzin pomagali ekipie w remontach mieszkań, nie zawsze lokalni mieszkańcy przychylnie patrzą na działania ekipy remontowej. Wśród sąsiadów nie brakuje i takich, którzy nie mogą powstrzymać zazdrości. W rozmowie z serwisem pomponik.pl Katarzyna Dowbor wspomniała o awanturze z kobietą, która zaatakowała dziennikarkę tuż przy domu jednej z rodzin, którym pomagała.

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: "Pani Kasiu, co pani robi?". Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: "Ale komu, tej…". Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. "Jest pani wierząca?" – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: "I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone relacjonowała gospodyni programu.

Prodram "Nasz nowy dom" jest emitowany od 2013 roku

Choć sąsiadka nie była zadowolona z reakcji Katarzyny Dowbor, nie skomentowała jej słów. Jak wspomniała prezenterka, pani w milczeniu spojrzała na nią, a następnie "weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi".

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Katarzyna Dowbor doniosła na uczestników programu "Nasz nowy dom"

CZYTAJ DALEJ

Program "Nasz nowy dom" zadebiutował na antenie Polsatu 29 września 2013 roku, a jesienią zeszłego roku stacja wyemitowała 17. sezon remontowego show. W każdym odcinku ekipa programu pomaga jednej polskiej rodzinie, która nie może sama sfinansować remontu swojego mieszkania lub domu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Dziennik łódzki/Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Demarczyk

Gwiazdy

Ewa Demarczyk odeszła 2 lata temu. Do dziś toczy się spór o jej majątek i nagrobek, głos zabrał ukochany artystki

Czytaj więcej >
Iberion

Gwiazdy

„The Voice Senior”. Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik dołączają do trenerów w nowej edycji show

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska chroni swoje życie prywatne od lat. Co o jej mężu wiadomo do tej pory?

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda zaskoczył wszystkich podczas ślubu. Na jaw wyszły zaskakujące fakty o uroczystości

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera. Gwiazda "Gogglebox'a" już nie kryje swojego szczęścia

Czytaj więcej >
ochrona

Gwiazdy

Robert Lewandowski zaskoczony przez młodego fana. Ochrona nie zdążyła dobiec

Czytaj więcej >