Goniec.pl
Sanepid na planie "M jak miłość"

screen odc. 1562 serialu „M jak miłość”, prod. TVP

Na planie "M jak miłość" pojawił się sanepid

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Niedawno do obsady "M jak miłość" ponownie dołączyła Małgorzata Lewińska, która zadebiutowała w serialu w 2011 roku, a teraz powróciła do produkcji w innej roli. Gwiazda opowiedziała o kulisach swojej pracy, a także niezapowiedzi

Prace na planie „M jak miłość” muszą być prowadzone zgodnie z zaleceniami sanepidu w związku z pandemią koronawirusa. Przedstawiciele instytucji sprawdzili, czy producenci serialu przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Sanepid skontrolował plan serialu „M jak miłość”

Małgorzata Lewińska po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu „M jak miłość” w 2011 roku i wcieliła się wówczas w epizodyczną rolę. Po 10 latach aktorka wróciła jednak do obsady produkcji i gra obecnie postać Olgi Jaszewskiej, nowej mieszkanki Grabiny.

Gwiazda w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl opowiedziała o powrocie do pracy na planie uwielbianego przez widzów serialu Telewizji Polskiej oraz o swojej postaci. Jak przyznała aktorka, rola, którą przyszło jej zagrać, jest bardzo dramatyczna, a widzowie już wkrótce poznaj tajemniczą historię nowej bohaterki i jej rodziny.

Aktorka przyznała, że ekipa serialu przyjęła ją z sympatią, a atmosfera na planie była wspaniała. Małgorzata Lewińska wspomniała również o zaskakującym wydarzeniu, jakim była dla niej kontrola sanepidu, której była świadkiem podczas pracy nad serialem.

- Na planie przestrzegane są wszystkie covidowe obostrzenia. Raz miałyśmy akcję, która mnie zaskoczyła, że rzeczywiście kontrola sanepidu się zdarza. Nagle pojawił się sanepid, który kontrolował bus, barobus, czy do niego wchodzimy, czy nie - wyznała aktorka.

Małgorzata Lewińska ujawniła, że przedstawiciele sanepidu dokładnie sprawdzili zasady działania barobusu, który w myśl obowiązujących obostrzeń może obecnie wydawać posiłki i napoje jedynie na wynos. Gwiazda podkreśliła również, że służby sprawdzały także, czy aktorzy i osoby z ekipy nie zbierają się w grupach.

- Tak jest na wszystkich planach. Tak więc wszystko tam jest w porządku i wszystko jest zatwierdzone przez sanepid - dodała nowa gwiazda „M jak miłość”.

[EMBED-243]

4 listopada 2000 roku serial „M jak miłość” zadebiutował na antenie TVP 2. Niedawno ekipa oraz aktorzy świętowali więc 20-lecie pracy na planie produkcji, stworzonej przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. 9 marca 2020 wyemitowano 1500. odcinek sagi o losach rodziny Mostowiaków.

W ciągu minionych lat przez popularną produkcję Telewizji Polskiej przewinęła się plejada polskich gwiazd. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Anna Mucha, Maciej Damięcki, Emilian Kamiński, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Deląg, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk czy Dorota Chotecka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka został przy grobie do samego końca uroczystości

  • Krzysztof Krawczyk mieszkał w pięknej rezydencji

  • Podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka jego żona przytuliła trumnę

Monika Majko

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >