Goniec.pl
Monika i Zbigniew Zamachowscy

TRICOLORS/East News

Monika Richardson stanęła w obronie męża, jednocześnie wbiła mu szpilę

18 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Monika Richardson dalej przeżywa emocje związane z rozstaniem z mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka, choć zwróciła się z prośbą do fanów, by nie określać aktora niewybrednymi epitetami, między wierszami wbiła szpilę byłemu partnerowi i wypomniała romans z koleżanką po fachu.

Rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego było wielkim szokiem dla wszystkich kibicujących parze. Dziennikarka i aktor przez 10 lat stanowili zgrany duet, pomimo wszelkich przeciwności losu i złośliwości kierowanych pod ich adresem.

ulewa

Małopolska: Ulewa nad Nowym Sączem. Zalane posesje, drogi i magazyn szpitala

CZYTAJ DALEJ

Kilka miesięcy temu ich drogi się rozeszły i każde poszło w swoją stronę. Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką Gabriela Muskałą, a prezenterka znalazła szczęście u boku niejakiego Konrada Wojterkowskiego. Choć wydawać by się mogło, że emocje już dawno opadły, Richardson chyba nadal przeżywa rozstanie, czego wyraz dała w najnowszym poście na Instagramie.

Monika Richardson staje w obronie męża

Pani Monika zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym pozornie postanowiła stanąć w obronie wkrótce byłego męża. Jak napisała, decyzję tę podjęła z powodu nieprzychylnej aktorowi prasy i negatywnych opinii na jego temat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką też nie jest przez Was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi. To jednak nie zmienia faktu, że należy do niego 10 lat mojego życia, a przez 6 lat nosiłam jego nazwisko. Dlatego proszę, nie nazywajcie go ziemniakiem, kurduplem, konusem, czy jak Wam się zdarzało, spoconym wieprzem - napisała prezenterka.

Można by rzec, że Richardson zachowała się naprawdę przyzwoicie i pogratulować jej dystansu do całej sprawy, gdyby nie fakt, że w drugiej części wpisu, delikatnie mówiąc, wyzłośliwia się na temat byłego partnera.

Dziennikarka wypomniała Zamachowskiemu zabranie kilku mebli i pianina ze wspólnego mieszkania i wypomniała wypowiedź, w której aktor stwierdził, że kobieta "tak bardzo chce pomóc, że aż przeszkadza”. Richardson odniosła się także do sprawy walki o wspólne lokum.

- Dopóki nie będzie chciał zabrać moim dzieciom i mnie mieszkania, w którym żyjemy, nie mam już do niego nic. Niech każdy żyje tak, jak umie i tak, jak chce. Peace & love - skwitowała.

Fani dziennikarki gratulują jej klasy

Wśród komentarzy pod postem przeważają te, w których fani dziennikarki gratulują jej zdrowego podejścia do rozstania i przepracowania bolesnego doświadczenia. Nie da się jednak ukryć, że dostrzegają we wpisie nutkę szyderstwa.

- Pani Moniko, jak Pani pięknie potrafi pocisnąć. Niby obrona, ale z nutką szydery. Jako copywriterka jestem zachwycona - napisała jednak z obserwujących.

Pozostali internauci są zachwyceni postawą Richardson i kibicują jej nowemu związkowi. Pod adresem Zamachowskiego kierują zaś wiele zarzutów i nawet jeśli cenią zawodowe osiągnięcia aktora, nie potrafią przejść obojętnie obok tego, jak potraktował byłą partnerkę.


Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Fakt, Instagram

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Zdanowicz odchodzi z TVN24

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sąd nakazał wszczęcie śledztwa ws. Jakimowicza

Czytaj więcej >
Grób Krzysztofa Krawczyka inspirowany jest nagrobkami jego rodziców

Gwiazdy

Grób Krawczyka został zainspirowany nagrobkami jego rodziców

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor dostała list od 12-latka. Wyremontowała dom jego rodziców

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gwiazdy

Niespodzianka w "Milionerach". W jednym z pytań pojawił się Jacek Kurski

Czytaj więcej >

Gwiazdy

16 października odbędzie się poświęcenie grobu Krzysztofa Krawczyka

Czytaj więcej >