Goniec.pl
Michał Wiśniewski

Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski przekazał fantastyczne informacje. Fani czekali aż 5 lat na nową płytę "Ich Troje"

27 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Ich Troje powracają! Choć wielu fanów jakiś czas temu porzuciło nadzieje na nowy krążek grupy, jej lider właśnie zaprezentował album w całej okazałości. Premiera już wkrótce!

Michał Wiśniewski wydaje się być wyjątkowo dumnym z nowego materiału Ich Troje. Okładka prezentuje się znakomicie, a już wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się, jak sprawdza się warstwa muzyczna.

michał wiśniewski syn michała wiśniewskiego xavier wiśniewski

Xavier Wiśniewski spełnił jedno ze swoich marzeń. Mandaryna wszystko nagrała

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski zapowiada powrót Ich Troje

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z najbardziej kolorowych postaci w historii polskiego show-biznesu. Lider Ich Troje wyniósł grupę od niezależnej rockowej kapeli, do poziomu giganta polskiej sceny pop.

Historia zespołu sięga połowy lat 90., a od tamtej pory ukazało się jego dziewięć długogrających płyt, nie licząc wszelkiego rodzaju kompilacji i wydań specjalnych i koncertowych.

Choć do 2008 r. albumy grupy Michała Wiśniewskiego ukazywały się w stosunkowo równych odstępach czasowych - co dwa, trzy lata, na dziewiąty krążek fani musieli czekać aż dziewięć lat.

Popularność Ich Troje nieco podupadła, a sam piosenkarz odbiegł nieco w inne projekty, z solowymi dokonaniami na czele. Niewielu spodziewało się, że zespół powróci jeszcze do studia. Tymczasem, stało się nieoczekiwane!

Michał Wiśniewski opublikował nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. "Jestem w d*pie"

Michał Wiśniewski opublikował nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. "Jestem w d*pie"

CZYTAJ DALEJ

Nowa płyta Ich Troje. Co o niej wiemy?

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiła się fotografia jednego z egzemplarzy nowej płyty "Projekt X", która trafi do sprzedaży już 10 lipca. Tytułowe "X" nawiązuje do dziesiątki - każda z poprzednich płyt była oznaczana numerem szeregującym ją w kolejności, więc tradycja została podtrzymana.

W składzie zespołu, jak zawsze, możemy liczyć na Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę. Trzecią odnogą grupy stała się natomiast, powracająca po latach, Anna Świątczak, która współpracowała z Ich Troje w latach 2003-2010.

Album składa się z 17 utworów, które mają być niejako podsumowaniem 30 lat działalności bandu, a z zapowiedzi dowiedzieć możemy się, że stworzyli ją "dojrzali muzycznie artyści". Cóż, jak inaczej nazwać osoby, które od tak długiego czasu są w stanie utrzymać przy sobie ogromną rzeszę fanów?

Już dziś dostępny jest preorder "Projektu X", do którego zachęca na swoim Instagramie Michał Wiśniewski. Dostępne są trzy wydania: wersja podstawowa, premium z podpisem lidera Ich Troje, a także fanbox z dołączonym biletem VIP Backstage Pass na koncert zespołu.

/fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Wiśniewski ma pięcioro dzieci, ale to jeszcze nic. Rekordziści w świecie gwiazd poszli na całość

W czasach, gdy wiele osób decyduje się zaledwie na jedno dziecko, te gwiazdorskie pary spełniły swoje marzenia o wielodzietnej rodzinie. Aż jedenastki dzieci doczekali się Joszko i Debora Brodowie, jednak nie tylko oni zdecydowali się na wychowanie sporej gromadki potomków. /fot. www.instagram.com/dominikachorosinska, www.instagram.com/m_wisniewski1972, instagram.com/rodzinabrodow, /www.instagram.com/malgorzata_ok

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Elżbieta II, Meghan Markle, Harry, fot. AFP/EAST NEWS

Gwiazdy

Elżbieta II była zawiedziona i wściekła, gdy dowiedziała się o decyzji Harry'ego. Biografka królowej ujawniła szczegóły

Czytaj więcej >
"Wiadomości" TVP, fot. wiadomosci.tvp.pl

Gwiazdy

Marta Kielczyk dołącza do zespołu "Wiadomości" TVP. Pracę rozpocznie już za kilka dni

Czytaj więcej >
Joanna Racewicz, fot. instagram.com/joannaracewicz

Gwiazdy

Bezpardonowe wyznanie Joanny Racewicz na temat wyglądu. Dziennikarka nie kryła wściekłości, padły ostre słowa

Czytaj więcej >
Instagram/marcelina_zawadzka

Gwiazdy

Marcelina Zawadzka przeszła pilny zabieg, pokazała zdjęcie opatrunku. Gwiazda ostrzegła fanów, wszystko przez makijaż

Czytaj więcej >
Jury Tańca z gwiazdami: Andrzej Piaseczny, Ilona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski
(fot. Polsat)

Gwiazdy

Wspomnienia i retrospekcje w "Tańcu z gwiazdami" z okazji 30-lecia Polsatu. W studiu pojawią się wyjątkowi goście

Czytaj więcej >
TVN

Gwiazdy

Smutny finał "Kuchennych rewolucji". Właścicielom zabrakło pieniędzy. Co na to Magda Gessler?

Czytaj więcej >