Goniec.pl
Instagram @oliwia.bieniuk TRICOLORS/East News

Instagram @oliwia.bieniuk TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk wzięła przykład z mamy i postanowiła związać swoją przyszłość z aktorstwem. Udało jej się dostać do akademii teatralnej i w przyszłości córka Anny Przybylskiej będzie najpewniej występowała na deskach teatrów i przed kamerą. Anna Przybylska pękałaby z dumy.

Dla Oliwii oznacza to również przeprowadzkę z Trójmiasta, w którym mieszka razem z tatą. Córka aktorki i piłkarza wyjedzie do Warszawy.

Anna Przybylska

"Ania". Znamy datę premiery filmu o Annie Przybylskiej. "Mama była nie do podrobienia"

CZYTAJ DALEJ

Oliwia Bieniuk dostała się na wymarzony kierunek. Anna Przybylska pękłaby z dumy

Oliwia Bieniuk od 1 października rozpocznie studia aktorskie na jednej z warszawskich uczelni. Młoda gwiazda pójdzie w ten sposób w ślady swojej mamy, która z pewnością pękałaby z dumy. Jak na razie dumny jak paw chodzi jednak jej ojciec. Jarosław Bieniuk opowiedział portalowi Pomponik o sukcesie córki.

- Radość, wzruszenie, na pewno, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak trudno się dostać do takiej szkoły. Byłem bardzo dumny i wzruszony, bo to się wiąże na pewno z kolejnym etapem w naszym życiu rodzinnym - przekazał.

Jednocześnie przed byłym piłkarzem bardzo trudny okres. Oliwia Bieniuk wyprowadzi się z rodzinnego domu i wyjedzie do Warszawy, być może na stałe. Wyfruwające z gniazda dziecko zawsze jednocześnie cieszy i martwi.

- Córka na pewno wyprowadzi się z rodzinnego domu, więc dla każdego rodzica to takie mieszane uczucia. Z jednej strony radość, a z drugiej taki smutek, że ta mała Oliwia, która od 20 lat ze mną mieszka, nagle już nie będzie mieszkała - opowiadał Jarosław Bieniuk.

Trudne zadanie również przed Oliwią Bieniuk. Młoda gwiazda będzie musiała zmierzyć się z bardzo specyficznym środowiskiem szkół teatralnych. Choć tzw. "fuksówki", czyli "kocenie" pierwszoroczniaków odeszło już do lamusa, może nie pomagać jej pochodzenie z aktorskiej rodziny.

Szkoły teatralne są również bardzo dużym obciążeniem psychicznym dla młodych ludzi - do ćwiczeń wykorzystuje się niemal każdą chwilę. Oliwia Bieniuk skrupulatnie przygotowywała się jednak do tego zajęcia i zdaje się, że niewiele będzie w stanie ją zaskoczyć.

Krzysztof Kowalewski grób/TRICOLORS/East News

Widok grobu Krzysztofa Kowalewskiego ponad rok po śmierci przyprawia o łzy. Zaskakujący widok

Krzysztof Kowalewski był uwielbianym aktorem filmowym, telewizyjnym, teatralnym, kabaretowym i radiowy. Swoją popularność zawdzięczał głównie licznym rolą komediowym. Na filmowym ekranie zadebiutował w 1960 w filmie Aleksandra Forda Krzyżacy, wystąpił w około 120 filmach i serialach telewizyjnych. Uwielbiany aktor zmarł 6 lutego 2021 w Warszawie w wieku 84 lat.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Facebook/Ania Ziemba

Gwiazdy

„Sanatorium miłości”. Anna Ziemba z czwartej edycji pokazała zdjęcia z wczasów we Władysławowie. 62-latka zachwyca figurą

Czytaj więcej >
Irena Santor

Gwiazdy

Irena Santor zakończyła karierę sceniczną. Niedawno podzieliła się z fanami smutną refleksją na temat przemijania

Czytaj więcej >
Anna Bardowska

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska wyjawiła ile kosztowała budowa jej domu. Podzieliła się też smutną refleksją

Czytaj więcej >
mam talent

Gwiazdy

Sara James nie jest już jedyna. Kolejna młoda Polka zachwyciła świat w "Mam Talent"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dostała kolejną pracę. Już za kilka dni gwiazda TVP zadebiutuje w nowej roli

Czytaj więcej >
Margaret zawstydziła Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"
(fot. kadr z "Dzień Dobry TVN" wyd. z dn. 17.08.2022/player.pl)

Gwiazdy

Margaret zmieszała Filipa Chajzera. Skonsternowany prezenter próbował ratować sytuację w "Dzień Dobry TVN"

Czytaj więcej >