Goniec.pl
fot.Pawel Wodzynski/East News

fot.Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdor TVN wbił szpilkę w Jacka Kurskiego. Rzucił mu nietypowe wyzwanie

5 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Michał Piróg to nie tylko „złotousty” krytyk wszystkich i wszystkiego, co nie należy do środowiska LGBT, ale także – a z pewnością o tym zapomnieliście – tancerz i choreograf. Chociaż jest samoukiem, to tym razem rozpoczął nowe treningi pod okiem fachowców. I wcale nie chodzi o taniec, a boks. Co ma z tym wspólnego Jacek Kurski? Już wyjaśniamy.

Michał Piróg wystąpi w gali MMA? Chociaż żadne deklaracje nie padły, to rozmowa z „Super Expressem” dotyczyła między innymi boksu i ewentualnych przeciwników. Nie uwierzycie, z kim chciałby bić się prowadzący Top Model z TVN.

Idealną okazją do rozmowy była konferencja prasowa związana z jedenastą (!) edycją programu dla modelek i modeli. Michał Piróg występuje w nim jako prowadzący od 2010 roku, więc nie mogło zabraknąć go i tym razem.

Michał Piróg trenuje boks i marzy o prezesie TVP

Tancerz rozmawiał z dziennikarką o dotychczasowych uczestnikach wszystkich edycji „Top Model”. Chociaż zarzekał się, że z wieloma z nich ma kontakt, to miał problem, by przypomnieć sobie więcej, niż dwa nazwiska. Mamy nadzieję, że choreograf wie, że boks wymaga większej koncentracji.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska darła koty z Kasią Cichopek w „You can dance”. Teraz atakuje Agustina Egurrolę. „To on jest najgorszy”.

CZYTAJ DALEJ

Cały czas, bardzo mocno trenuje boks. Po co?” – spytał Michał Piróg, po czym okręcił się wokół własnej osi i porozumiewawczo spojrzał na dziennikarkę. W tym momencie ona zaproponowała Michałowi „freak fight”, czyli walkę z przeciwnikiem o różnych umiejętnościach, wadze i doświadczeniu.

Na tę propozycję niezbyt chętnie zareagował pochodzący z Kielc Michał Piróg, chociaż nie wykluczył takiej możliwości w przyszłości. Postawił jeden warunek – jego rywalem musiałby być Jacek Kurski. „Jak mi dasz Kurskiego, to pójdę” – powiedział. Bez wątpienia byłaby to walka roku. Pozostaje nią jednak jedynie w sferze marzeń byłego jurora You Can Dance.

Michał Piróg o pracy w TVP

Jeden z najbardziej znanych gejów w Polsce już jakiś czas temu wypowiedział się na temat pracy dla TVP. Nie omieszkał również komentować transferu Agustina Egurroli oraz faktu angażu Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego w „The Voice of Poland”. Skończyło się na tym, że występy u publicznego nadawcy porównał do występów przed Adolfem Hitlerem.

- Mogę powiedzieć z własnej perspektywy – nieważne, jak dobry bym był, to nie chciałbym tam siedzieć (w TVP – przyp. red.). Ale to jest mój pogląd. Nie znam poglądów ani Andrzeja, ani Michała w tej kwestii, może im to nie przeszkadzało. Może mają do tego podejście, że to jest tylko i wyłącznie rozrywka. Ja niestety nadal uważam, że muzycy, którzy grali u Hitlera, też grali tylko muzykę, ale jednak grali ją dla Hitlera – powiedział oskarżycielsko dla portalu Pudelek.pl

Co sądzi na temat transferu Agustina Egurroli? Przypomnijmy jego nad wyraz metaforyczną wypowiedź.

- Są słonie, które idę przez pustynię, aż nie znajdą jedzenia, które lubią. Są słonie, które zatrzymują się i idą do ludzi, bo będzie łatwiej. Każdy podejmuje swoje decyzje i nie mnie to oceniać. A są takie słonie, które jeżeli nie ma wodopoju z czystą wodą, to wolą umrzeć. I ja do nich należę – skwitował z dumą Michał Piróg dla Jastrząb Post.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z mocnymi dowodami przeciwko Przemkowi Kossakowskiemu. Sąd nie miał wątpliwości

CZYTAJ DALEJ


Michał Piróg zapomina o tolerancji

Ani Michał Szpak ani Andrzej Piaseczny już w TVP nie pracują. Skąd zatem tak wielka chęć powalczenia z prezesem „telewizji suwerena”? Michał Piróg, chociaż tak ochoczo i płomiennie opowiada o tolerancji, sam nie do końca taki jest. Wydaje się, że nie może bowiem znieść faktu, że ktoś ma inne poglądy od niego. Narzucanie ich za pomocą boksu nie jest najlepszą drogą do otwartości i porozumienia, o których tak pięknie mówi jako wieloletni działacz środowiska LGBT.

Jacek Kurski jako zwierzchnik propagandy w „Wiadomościach” i innych programach TVP również nie dał się poznać jako osoba stroniąca od bezstronności. Może Panowie rzeczywiście powinni razem zawalczyć?

Pawel Wodzynski/East News

Programy rozrywkowe jesiennej ramówki 2022. Co zobaczymy oprócz "Tańca z gwiazdami"?

Ta jesień zapowiada się bardzo gorąco! Stacje przygotowały różnorodne programy, które będą umilać nasze wieczory przez cały tydzień. Możemy spodziewać się nie tylko znanych i lubianych formatów, ale także kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy nowa edycja "Mam talent", "The voice of Poland", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island"? Przygotowaliśmy zestawienie 13. najlepszych programów, które niebawem pojawią się na szklanym ekranie. Kiedy będą premiery nowych sezonów? Sprawdźcie w naszej galerii poniżej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Nie żyje Natalia Madejczyk, gwiazda programu "You Can Dance". Michał Piróg publicznie pożegnał tancerkę

  • Michał Piróg nie mógł uwierzyć w to, co zrobił jego dawny podopieczny. Skomentował sprawę znęcania się nad psem

  • "Doda. 12 kroków do miłości". Polsat pokazał zwiastun programu. Takiej Dody jeszcze nie widzieliśmy

Źródło: Rozrywka.radiozet.pl, Se.pl, Pudelek.pl,


Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy

Anna Popek zdradziła, co sądzi o inflacji. Gwiazda TVP opowiedziała o plusach drożyzny

Czytaj więcej >
Unsplash/@glenncarstenspeters

Gwiazdy

Dziś w tv 3. dzień Top of the Top Sopot Festival. 25-lecie TVN w Operze Leśnej. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS

Gwiazdy

Magdalena Ogórek pochwaliła się "sukcesem" córki, zatuszowała istotny szczegół. Prawda szybko wyszła na jaw

Czytaj więcej >
fot. Goniec

Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival 2022. Michał Szpak zdobył Bursztynowego Słowika. Jego kreacja przejdzie do historii

Czytaj więcej >
Top Of The Top Sopot Festival 2022/TVN

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Bursztynowy Słowik trafił w ręce Michała Szpaka. Publiczność oszalała

Czytaj więcej >