Goniec.pl
Meghan Markle

NICHOLAS KAMM/AFP/East News

"Miałam myśli samobójcze". Meghan Markle i książę Harry udzielili szczerego wywiadu

8 Marca 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Meghan Markle i książę Harry gościli w programie Ophry Winfrey. W pełnym wyznań wywiadzie księżną wyjawiła wstrząsającą prawdę. Życie w pałacu wcale nie było dla niej bajką. Wręcz przeciwnie, ciężka sytuacja doprowadziła ją nawet do myśli samobójc

Meghan Markle była gościem w programie "eksroyalsi", który poprowadziła słynna Oprah Winfrey. Towarzyszył jej również małżonek książę Harry. W pełnej emocji rozmowie księżna Sussex przedstawiła poważne zarzuty wobec Pałacu Buckingham oraz podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem na temat swoich problemów. 

Meghan Markle źle wspomina Pałac Buckingham. Była już na skraju wytrzymałości

Meghan Markle, wybranka księcia Harry’ego przeżywała bardzo ciężkie chwile w rodzinie królewskiej. Wielu mogłoby się wydawać, że życie w pałacu jest bajką. Okazało się jednak, że dla niektórych szybko może stać się koszmarem. Para obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, ponieważ zrzekła się pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Trudne wspomnienia będą jednak towarzyszyć Meghan jeszcze przez długi czas.

Wiele szczegółów dotyczących relacji Meghan z rodziną królewską zostało przedstawionych w programie Ophry Winfrey. Na wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym czekało bardzo wiele osób na całym świecie. Podczas emocjonalnej rozmowy para wyjawiła wiele szczegółów ze swojego życia.

Okazało się między innymi, że Meghan miała myśli samobójcze przez to, co spotykało ją na królewskim dworze. Księżna wyznała, że czuła się tam często “uciszana”. Musiała również znosić komentarze na temat jej dziecka, które wkrótce miało przyjść na świat. Dotyczyły koloru jego skóry.

Zgodnie z relacją Meghan na dworze zastanawiano się, “jak ciemna może być skóra” jej synka. Chodzi tutaj o Archiego, który urodził się w maju 2019 roku. Książę Harry nie chciał komentować szerzej zajścia. 

- Nigdy nie podam szczegółów o tej rozmowie - powiedział książę Harry

Meghan Markle prosiła o pomoc w związku ze swoim ciężkim stanem emocjonalnym, gdy jeszcze pełniła obowiązki członka rodziny królewskiej. Niestety ta została jej odmówiona, ponieważ mogłoby się to odbić negatywnie na wizerunku pałacu.

Obecnie Harry i Meghan mieszkają w Stanach Zjednoczonych i nie zamierzają wracać do Wielkiej Brytanii. Para przyznaje, że miała już dość ingerencji tabloidów w ich życie. Obecne życie w Kalifornii im odpowiada.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: O2, TikTok

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >