Goniec.pl
przemek-kossakowski-koniec-milosci

instagram.com/przekossakowski

Przemysław Kossakowski przerwał milczenie po rozstaniu. "Nie chcę uciekać od odpowiedzialności"

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Przemysław Kossakowski po raz pierwszy zajął stanowisko w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską. Dziennikarz przyznał, że nie chce uciekać od odpowiedzialności, ale nie życzy też sobie, by oceniano go przez pryzmat mediów. Jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie rozpadło się zaledwie kilka miesięcy po ślubie.

Po licznych spekulacjach Przemysław Kossakowski oraz Martyna Wojciechowska wreszcie przyznali w mediach, że nie są już razem. Dziennikarze pisali o problemach w ich małżeństwie już od pewnego czasu. Okazało się, że przestali razem mieszkać kilka miesięcy po ceremonii ślubnej.

Powodz

Powódź w Niemczech. Nie żyje 58 osób, 1300 pozostaje zaginionych

CZYTAJ DALEJ

Po tym, jak Martyna Wojciechowska potwierdziła, że nie jest w związku z Przemysławem Kossakowskim, krótkie oświadczenie w tej sprawie opublikował jej były partner. Dziennikarz ujawnił, że decyzja o rozstaniu była ważna i bolesna. Wszystko wskazuje na to, że podróżnicy nie wrócą już do siebie.

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie

Po dłuższym czasie milczenia Przemysław Kossakowski odniósł się do plotek dotyczących rozstania. Na jego oficjalnym Facebooku i Instagramie pojawiły się szczere wpisy, w których komentuje spekulacje. Nie pozostawił już żadnych wątpliwości. Jego małżeństwo to przeszłość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem – napisał.

– Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy – dodał.

W mediach pojawiło się więcej informacji dotyczących ich rozstania. Podobno już kilka miesięcy po ślubie para nie mieszkała razem. Dziennikarz wyprowadził się od Martyny Wojciechowskiej i rozpoczął życie w pojedynkę. Dla wszystkich ten czas jest trudny, co niedawno podkreśliła jego była partnerka.

Koniec małżeństwa Przemysława Kossakowskiego

Przed Przemysławem Kossakowskim to Martyna Wojciechowska jako pierwsza odniosła się do spekulacji na temat ich rozstania. Podróżniczka stwierdziła, że jej małżeństwo skończyło się z dnia na dzień. Nie ukrywała, że rozpad związku to dla niej ogromny cios i wraz ze swoją córką przeżywa trudny okres.

O jej związku z Przemysławem Kossakowskim media rozpisywały się w zeszłym roku. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą, choć przez dłuższy czas oboje ukrywali wiadomość o zaręczynach oraz ślubie. Pobrali się jesienią ubiegłego rok, ale byli razem od ponad 3 lat.

Na koniec Martyna Wojciechowska poprosiła, by uszanować to, że przechodzi bardzo trudny czas i nie życzy sobie, by media zachowały „życzliwą ciszę”.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kelnerka dostrzegła, że rodzice źle traktują syna. Natychmiast wezwała policję

  • Nie żyje piosenkarka i aktorka Krystyna Konarska

  • Podczas remontu znalazł 158 kul do kręgli

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >