Goniec.pl
Marta Żmuda-Trzebiatowska smutne wieści

instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi z Teatru Kwadrat

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W mediach społecznościowych Marty Żmudy-Trzebiatowskiej pojawiła się zaskakująca wiadomość, która z pewnością zasmuci jej wielu fanów. Aktorka potwierdziła, że zakończyła współpracę z teatrem. W długim wpisie podziękowała wszystkim za współpracę i emocje przeżywane wspólnie na scenie. Pożegnała się też z Pawłem Małaszyńskim.

Mnóstwo widzów kojarzy Martę Żmudę-Trzebiatowską z najpopularniejszych seriali. Aktorka pojawiła się między innymi w obsadzie takich. Produkcji jak „Magda M.”, „Teraz albo nigdy!”, „O mnie się nie martw” czy „Blondynka”. Z czasem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci.

Marta Żmuda-Trzebiatowska znalazła się też na dużym ekranie. Aktorkę można było zobaczyć w takich filmach jak „Nie kłam, kochanie”, „Ciacho”, „Listy do M.2” czy „Mowa ptaków”. Za rolę w tym ostatnim otrzymała nominację do statuetki Orła.

Komunikat Marty Żmudy-Trzebiatowskiej – aktorka żegna się z teatrem

Oprócz występów w filmach i serialach Marta Żmuda-Trzebiatowska ma na koncie wieloletnią współpracę z teatrem. Karierę aktorki można było śledzić również w warszawskim Teatrze Kwadrat. Na jego deskach artystka występowała aż przez 11 lat. Teraz przyszedł czas pożegnania.

Udzielając wywiadu Strefie Lifestyle, przyznała, że to właśnie w teatrze narodziła się jej miłość do aktorstwa. Artystka wyznała, że chodziła na spektakle wraz z rodzicami. Już wtedy postanowiła, że w przyszłości chciałby się znaleźć za kulisami i współtworzyć przedstawienia.

Niedawno aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zakończyła współpracę z warszawskim teatrem. Widzowie Teatru Kwadrat nie zobaczą jej już na deskach tej instytucji.

Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi

W emocjonalnym wpisie Marta Żmuda-Trzebiatowska pochyliła się nad swoją karierą w Teatrze Kwadrat. Nie ukrywała, że nie chciała przekazywać tej decyzji za pośrednictwem Instagrama, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, nie wie, kiedy mogłaby się pożegnać z publicznością na żywo.

Aktorka przypomniała, że zadebiutowała 15 marca 2010 roku. Wówczas miała miejsce premiera spektaklu „Kiedy Harry poznał Sally”, w którym zagrała główną rolę. Jej partnerem w przedstawieniu był Paweł Małaszyński.

Później Marta Żmuda-Trzebiatowska zagrała jeszcze Judę w „Ślubie doskonałym”, Małgosię w „Berku”, Amy w „Ciotce Karola”, Corie w „Przez park na bosaka”, Belindę w „Czego nie widać”, Jane w „Kłamstewkach” oraz Laurę we „Wrócę przed północą”.

Na koniec artystka podziękowała wszystkim pracownikom teatru za współpracę. Szczególne słowa padły w kierunku Pawła Małaszyńskiego. To właśnie on wprowadził aktorkę do Teatru Kwadrat i sprawił, że czuła się tam jak w domu.

[EMBED-815]

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska; Instagram

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >