Goniec.pl
Marta Kaczyńska opublikowała zaskakujące zdjęcie

EAST NEWS

Marta Kaczyńska opublikowała tajemnicze zdjęcie. Nawiązała do słów swojej mamy?

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

10 kwietnia 2021 roku obchodzono 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której śmierć poniosła m.in. była para prezydencka. W rocznicę straty rodziców Matra Kaczyńska opublikowała w sieci ich zdjęcia, a także tajemniczą fotografię. Internauc

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich co roku wspomina swoich tragicznie zmarłych rodziców. W tym roku opublikowała na swoim Facebooku ich zdjęcia, które wzruszyły internautów. Dzień po rocznicy tragedii smoleńskiej prawniczka zamieściła w sieci również fotografię ze spaceru, na której uchwyciła dwie kaczki.

Marta Kaczyńska wspomniała tragicznie zmarłych rodziców

10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku w Rosji doszło do katastrofy lotniczej polskiego samolotu wojskowego Tu-154, na którego pokładzie znajdowała się krajowa delegacja oficjeli, zmierzająca na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W tragedii zginęły 96 osoby, a wśród ofiar znajdowali się najwyżsi przedstawiciele władz państwowych.

W katastrofie śmierć ponieśli m.in. ówczesny prezydent Polski Lech Kaczyński oraz jego żona, Maria. Rodzinna tragedia wstrząsnęła córką pary prezydenckiej, Martą i jej bliskimi. Prawniczka co roku w kwietniu wspomina swoich rodziców.

W tym roku w dzień kolejnej rocznicy katastrofy Marta Kaczyńska opublikowała na swoim Facebooku dwa zdjęcia, na których znajdują się jej rodzice. Prawniczka nie ukrywa, że bardzo brakuje jej wsparcia mamy i taty, a ich nagłą śmierć była dla niej ogromną tragedią.

Zdjęcia wywołały poruszenie internautów, jednak ich uwagę szybko przyciągnęła inna fotografia. Dzień później na swoim Instagramie Marta Kaczyńska opublikowała tajemnicze zdjęcie ze spaceru, na którym można dojrzeć dwie kaczki, pływające po zbiorniku wodnym.

Choć Marta Kaczyńska często zamieszcza w sieci fotografie krajobrazów i natury, to zdjęcie wyjątkowo zainteresowało internautów. Powiązali oni termin publikacji z datą rocznicy śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich. Żona byłego prezydenta nie ukrywała bowiem, że lubi kaczki i przez lata kolekcjonowała ich figurki.

- Wszyscy wiedzą, że lubimy kaczki. Zawsze kupuję jakąś w prezencie i takie też dostaję. Kaczka oznacza dobrobyt - wyznała Maria Kaczyńska w jednym z wywiadów, cytowanym przez portal o2.pl.

Marta Kaczyńska przejęła jej kolekcję i podobno kontynuuje rodzinną tradycję. Jak przekazał serwis o2.pl, kilka lat temu prawniczka miała nawet podarować figurkę kaczki swojej starszej córce, Ewie.

Internauci od razu zauważyli powiązanie i uznali, że poprzez publikację tę fotografii Marta Kaczyńska chciała oddać kolejny hołd swoim rodzicom. Prawniczka nie dodała do zdjęcia żadnego opisu, jednak na pewno jest to czas w roku, gdy odżywają w niej bolesne wspomnienia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje Grażyna Leja, była wiceminister sportu

  • Pomorze: Nie żyją trzy osoby, jedna jest ciężko ranna

  • Wielka promocja w Lidlu od poniedziałku

Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Willie Garson

Gwiazdy

Nie żyje aktor Willie Garson

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger stanął przed sądem. Jest oficjalne oświadczenie jego prawnika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje aktor Melvin Van Peebles. Syn potwierdził tragiczne informacje

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >