Goniec.pl
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Instagram: @marina_official

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną podstawowego bramkarza reprezentacji Polski i chcąc nie chcąc, często ma do czynienia z partnerkami innych piłkarzy, gdy dopinguje partnera podczas międzynarodowych rozgrywek. Okazuje się, że w takich warunkach można budować przyjaźnie, czego dowodem jest jej relacja z Anną Lewandowską.

Marina Łuczenko-Szczęsna ma inne priorytety niż Anna Lewandowska?

Rodziny Szczęsnych i Lewandowskich są w bardzo bliskich relacjach i zarówno panie, jak i panowie, lubią spędzać wspólnie wolny czas. To, jak dobry kontakt ma Wojciech Szczęsny z Robertem Lewandowskim, dało się zaobserwować po meczu z Arabią Saudyjską, gdy bramkarz w swoim stylu dokuczał napastnikowi podczas wywiadu.

Katar 2022. Wojciech Szczęsny po meczu rozmawiał z żoną i synkiem. Wzruszające nagranie pojawiło się w sieci.

Katar 2022. Wojciech Szczęsny po meczu rozmawiał z żoną i synkiem. Wzruszające nagranie

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazuje, oba małżeństwa wspólnie spędzają wakacje oraz kibicują sobie w działalności biznesowej. Marina Łuczenko-Szczęsna, mając możliwość podpatrywania, jak działają biznesy Anny Lewandowskiej, zdecydowała, że nie podąży jej ścieżką. Dlaczego?

Okazuje się, że żona Wojciecha Szczęsnego ma nieco inne priorytety, niż partnerka Roberta Lewandowskiego, o czym opowiedziała w wywiadzie udzielonym dziennikarce portalu "Jastrząb Post". Wokalistka przyznała, że łączy je bardzo silna więź, ale ich podejście do życia jest nieco inne.

Anna Lewandowska jest prawdziwą instytucją, celebrytka sprzedaje programy treningowe, cateringi dietetyczne, kosmetyki, suplementy diety, artykuły spożywcze i prowadzi obozy treningowe, a Robert Lewandowski inwestuje w nieruchomości i posiada nawet własną restaurację. To oczywiście przynosi ogromne pieniądze, ale pożera równie wiele energii.

Marina Łuczenko-Szczęsna. Nie każdy może być Anią Lewandowską

Jak zdradziła w wywiadzie Marina Łuczenko-Szczęsna, również myślała o rozkręceniu własnej marki, aby zarobić na własnej rozpoznawalności, ale nie jest w stanie znaleźć na to czasu.

- Myślałam o tym. Nawet miałyśmy rozmowy z jedną z moich koleżanek, aby wspólnie to zrobić, ale nie mam teraz kompletnie na to czasu. Podziwiam Anię Lewandowską, która ma tyle biznesów, ale nie każdy może być Anią Lewandowską i mieć tyle siły, tyle energii. Ja jestem inna. Nie mam na razie tyle "powera", żeby zająć się tyloma rzeczami. Na razie zajmujemy się z mężem rodziną, biznesami niezwiązanymi z show-biznesem np. inwestycje, nieruchomości, to jest też jakiś nasz konik. No i moja muzyka - mówiła Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post".

Obecnie żona bramkarza reprezentacji Polski za priorytet uznaje rodzinę i dalszy rozwój swojej kariery muzycznej - to zajmuje jej tak wiele czasu, że nie może wygospodarować go dość dużo, aby należycie zająć się dodatkowymi biznesami.

- Jestem skupiona na rodzinie i muzyce. To pochłania cały mój czas. Jak tylko mam trochę wolnego czasu - wchodzę do studia i nagrywam kolejne piosenki i teledyski. To nie jest łatwe, tym bardziej że nie jestem na miejscu - wyjaśniła Marina Łuczenko-Szczęsna.

Przystojni piłkarze

Najprzystojniejsi na mundialu w Katarze 2022. Na sam widok robi się gorąco

Katar 2022 to nie tylko widowisko spotowe, ale także gratka dla pań, które mogą zachwycać się biegającymi po boisku przystojniakami. Niektórzy z nich naprawdę robią wrażenie. Dla ułatwienia, wytypowaliśmy najciekawszą trzynastkę. Kto znajdzie się na waszych listach?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >