Goniec.pl
adam-malysz-sesja-slubna

instagram.com/izamalysz

Mamy pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej Karoliny Małysz. Jak z bajki

8 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Od ubiegłego weekendu media żyją ślubem córki Adama Małysza. Rodzinie legendy polskich skoków narciarskich zależało, by przeżyć tę uroczystość w spokoju od reporterów, dlatego informacje dotyczące zabawy oraz zdjęcia zaczęły pojawiać się dopiero, gdy emocje nieco już opadły. Niedawno Karolina Małysz opublikowała fotografię z sesji ślubnej.

Cała Polska żyje ślubem córki Adama Małysza. Powoli weselnicy publikują w mediach społecznościowych zdjęcia z uroczystości, która odbyła się w miejscowości niedaleko Żywca. Wreszcie przepiękną fotografię z sesji ślubnej pokazała świeżo upieczona żona, Karolina Małysz.

doda-zle-wiesci

Doda przeżyła załamanie nerwowe. "Naprawdę byłam na dnie"

CZYTAJ DALEJ

Na zdjęciu, które pojawiło się na Facebooku córki Adama Małysza, widzimy wpatrującą się w siebie parę młodą. Karolina i Kamil pozowali na złocistej polanie. Internauci zauważyli, że oboje nie wybrali krzykliwych kreacji. Zakochani zdecydowali się na eleganckie stroje.

Są pamiątkowe zdjęcia z wesela córki Adama Małysza

Choć córka Adama Małysza nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych, nie mogła nie podzielić się pamiątkowymi fotografiami ze swojego wesela. Warto przypomnieć, że stanęła przed ołtarzem w sobotę 4 września. Wesele trwało aż dwa dni, ponieważ zaplanowano poprawiny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Zdjęcia z uroczystości pojawiły się już na profilach między innymi teściów Kamila Czyża – Adama oraz Izabeli Małyszów. Widać, że wszyscy weselnicy zaprezentowali się z wysoką klasą. W rozmowie z mediami były sportowiec przyznał, że impreza była kulturalna i – wbrew stereotypom dotyczących góralskich wesel – nikt nie zasnął na stole.

Rodzina Małyszów przeżywa bardzo emocjonujący tydzień. Zaraz po weselu Izabela Małysz musiała zjawić się na scenie, by wystąpić w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wraz ze Stefano Terrazzino. Włoski tancerz był gościem na poprawinach Karoliny i Kamila.

Córka Adama Małysza nie zawsze dobrze znosi sławę

Było jasne, że wesel córki Adama Małysza wzbudzi ogromne zainteresowanie w mediach. Karolinie najprawdopodobniej zależało jednak na tym, by nie przejmować się reporterami i po prostu bawić się z najbliższymi. W przeszłości sugerowała, że nie przepada za plotkami na jej temat i źle je znosi.

– Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuję się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat. Tak samo jest z komentarzami pod tekstami. Ludzie wypowiadają się np. o moim wyglądzie – powiedziała na łamach WP pod koniec 2018 roku.

– W komentarzach można przeczytać o sobie naprawdę wszystko. Chłopak często powtarza, żebym się tym nie przejmowała, żebym tego nie czytała. Za bardzo to wszystko przeżywam, żeby często udzielać wywiadów i być na świeczniku – dodała.

Musi jednak w pewnym stopniu pogodzić się z medialnym zainteresowaniem ze względu na sławę – zasłużoną zresztą – swojego ojca. Na szczęście najwyraźniej rodzina Małyszów będzie bardzo dobrze wspominała wesele. Zupełnie inne doświadczenie mieli Antek Królikowski i Joanna Opozda, którzy w swój wielki dzień zostali zaskoczeni przez paparazzi.

Trudno uwierzyć, co zrobił Robert Lewandowski. Nieprawdopodobne rekordy

Pytanie 1 z 7

Lewandowski zagrał w kadrze 124 razy (stan na 5 września). Kto ma więcej spotkań w reprezentacji?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Sportowe Fakty WP

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Radosław Majdan

Gwiazdy

Mama Radosława Majdana wygląda bardzo młodo. Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >