Goniec.pl
Mama z TikToka wzięła pod lupę kultową zabawkę i przeżyła szok. "To jest takie obrzydliwe"

Pixabay/Skitterphoto, TikTok/itsbabygirld

Mama z TikToka wzięła pod lupę kultową zabawkę i przeżyła szok. "To jest takie obrzydliwe"

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Któż z nas nie miał w dzieciństwie słodkiej żółtej kaczuszki do kąpieli? Kultowa zabawka do dziś znajduje się w domach wielu rodzin, umilając naszym pociechom wieczorną toaletę. To, co dla wielu brzdąców stanowi jednak źródło dobrej zabawy i miłych wspomnień, może okazać się tak naprawdę poważnym zagrożeniem. Spójrzcie tylko, co wewnątrz gumowego gadżetu znalazła prowadząca konto na TikToku mama.

Gumowa kaczuszka nie taka niewinna

Każda kochająca matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Uśmiech potmostwa to jeden z najpiękniejszych widoków, jakie rodzic może zobaczyć w całym swoim życiu, nic więc dziwnego, że w swoich staraniach próbuje on dosłownie przychylić pociesze nieba.

umywalka z kamiennym osadem

Masz problem z kamieniem w swojej łazience? Wystarczy jeden trik, efekt będzie natychmiastowy

CZYTAJ DALEJ

Jednym z łatwiejszych sposobów na wprawienie brzdąca w dobry nastrój są, co oczywiste, piękne i cieszące oko zabawki, wśród których miano kultowej zyskała na przestrzeni lat żółta gumowa kaczuszka do kąpieli.

Wykonana ze sztucznego tworzywa "przyjaciółka" to niejednokrotnie prawdziwe zbawienie dla rodzica, próbującego uporać się z migającym się od wieczornej toalety berbeciem. Co jednak powiedzielibyście, gdyby okazało się, że za tą słodką minką kryje się poważne zagrożenie?

Szokujące odkrycie w dziecięcej zabawce

Już jakiś czas temu alarm ws. gumowych kaczuszek wszczęła znana jako "Mama.chemik" Sylwia Panek, która postanowiła rozciąć zabawki swojego dziecka zaledwie po dwóch miesiącach użytkowania. Dokonała w ten sposób potwornego odkrycia, a mianowicie ujawniła wewnątrz gadżetów siedlisko szkodliwych drobnoustrojów.

Podobny eksperyment wykonała ostatnio także inna znana w mediach społecznościowych mama, pochodząca z Tennesee Diana. Jego rezultatami podzieliła się za pośrednictwem TikToka, licząc na to, że uda jej się przestrzec inne rodzicielki przed ogromnym błędem.

Kobieta była wyraźnie zaniepokojona tym, że należąca do jej dziecka zabawka zmieniła kolor z żółtego na niebieskawo-zielony, dlatego też postanowiła ją przekroić. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

- Dosłownie wyrzucę te wszystkie piep***** gumowe kaczki i już nigdy ich nie kupię! To jest takie obrzydliwe. Jest dosłownie wypełniona pleśnią - powiedziała Diana, której oczom ukazał się widok czarnej pleśni.

@itsbabygirld 🤮🤮🤮🤮THROW AWAY ALL THE RUBBER DUCKS ASAP!! Im literally shaking this is so disgustinggggg #fyp #momsoftiktok #disgusting ♬ original sound - diana 🫶🏼

Jej film z miejsca stał się przebojem, o czym świadczy fakt, że obejrzało go ponad 6,7 mln osób. Wiele osób podzielało zakoczenie i obrzydzenie TikTokerki, niektórzy też radzili jej, by kupowała zabawki bez dziurek lub takie, które można wyczyścić, np. za pomocą grzybobójczego octu.

Mały gadżet, wielkie zagrożenie

Dzięki wideo zamieszczonemu przez Dianę, inne mamy zaczęły z większą uważnością przyglądać się ulubionym zabawkom ich dzieci. Jedną z ciekawskich okazała się być Laura Gargani, która zaczęła poważnie zastanawiać się, czy pleśń nie była przypadkiem przyczyną chorób, jakie nawiedzały ostatnio jej córkę.

Jeszcze tego samego dnia opublikowała także w sieci nagranie, mające być dowodem na to, że ona sama również ucierpiała w wyniku styczności z grzybami. Na filmie widać wyraźnie, że oko Laury jest zainfekowane.

cukier pralka

Banalny sposób pomoże podczas robienia prania. Sporo zaoszczędzisz, a ubrania będą jak nowe

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Nasze babcie dodawały do rosołu szklankę zimnej wody. Zapomniana sztuczka daje świetny efekt

  • Czy jajka powinno się trzymać w lodówce? Eksperci nie mają wątpliwości

  • Ksiądz zdradza, co należy zrobić z dziećmi przeszkadzającymi na mszy

Źródło: TikTok, Instagram

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Ada RymaszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Brytyjka postanowiła zrobić eksperyment ze swoim mężem (Twitter/Lily Potkin)

Lifestyle

Chciała dać nauczkę mężowi i przestała sprzątać. w domu. Nie uwierzyła, co się stało

Czytaj więcej >
Facebook/Lasy Państwowe

Lifestyle

Leśnicy pokazali niepokojące zdjęcie. Zrobili je w polskim lesie

Czytaj więcej >
Biedronka w poniedziałek zaszaleje z promocjami, prawdziwe hity za grosze

Lifestyle

Biedronka przesadziła, w poniedziałek w sklepach będą tłumy. Prawdziwe hity za grosze

Czytaj więcej >

Lifestyle

Boli cię brzuch? Koniecznie sprawdź pilot od telewizora

Czytaj więcej >
ogrzewanie / Pixabay/ri

Lifestyle

Ukryta funkcja grzejnika pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu. Niewiele osób wie

Czytaj więcej >
Kobieta rozcina kanapę

Lifestyle

Rozcięła tył kanapy, by odzyskać pilota do telewizora. Zobaczyła co jest w środku i zamarła

Czytaj więcej >