Goniec.pl
Małgorzata Socha

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

Małgorzata Socha dostała nową rolę. Wiemy ile zarabia gwiazda

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Małgorzata Socha podpisała nowy kontrakt na wielką produkcję. Gwiazda podreperuje swój budżet, choć na zarobki narzekać nie może. Ujawniamy, ile zarabia aktorka. Celebrytka cieszy się ogromnym zainteresowaniem dużych firm.

Ten rok zaczął się dla Małgorzaty Sochy wyjątkowo dobrze. Gwiazda podpisała wielki kontrakt z dużą firmą. Ponadto otrzymała nową rolę, więc wkrótce zobaczymy ją na ekranach. Aktorka nie może narzekać na swoje finanse, nawet w 2020 roku, gdy wiele osób nie mogło zarobkować, Socha zgarnęła olbrzymie pieniądze.

Małgorzata Socha w nowej roli

Wiemy ile zarabia Małgorzata Socha. Super Express informuje, że przed pandemią koronawirusa gwiazda zarabiała 2 miliony złotych rocznie. Oczywiście rok 2020, ze swoimi perturbacjami, lockdownem i zamrożeniem gospodarki przyniósł spadek jej przychodów, jednak nadal jej sytuacja nie jest kiepska. W zeszłym roku dochód Małgorzaty Sochy wyniósł 1,2 mln złotych. Takich pieniędzy mogą pozazdrościć gwiazdy serialu M jak Miłość, o których zarobkach pisaliśmy w tym artykule.

Jak podaje dziennik, największy przychód Socha czerpie z udziału w reklamach. Gwiazda swoją twarzą sygnuje takie marki, jak między innymi Apart, czy salony meblowe Agata. Udział w reklamie pierwszej z marek wywołał niemałe kontrowersja, w związku z wnioskiem o pomoc, jaki firma wystosowała do rządu. Internet obiegła także przeróbka reklamy, która w zabawny sposób komentowała rzeczywistość.

Małgorzata Socha postanowiła pozostać w świecie reklam. Właśnie podpisała ogromny kontrakt z Mercedesem. Jak ujawnia SE za promocję tej marki otrzyma aż 300 tysięcy złotych. W jej posiadaniu jest także samochód, którego wartość szacuje się na 365 tysięcy złotych.

Sportowa Małgorzata Socha 

- Tak oto zaczyna się moja historia z Mercedesem EQC. Już nie mogę się doczekać, kiedy do niego wsiądę. Będę mega ekologiczna, bo jest w pełni elektryczny, a do tego będę pierwsza na światłach - napisała w swoich mediach społecznościowych gwiazda. Małgorzata Socha opatrzyła informację zdjęciem, na którym widzimy, jak wsiada do samochodu. 

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony telewizji. Jak dowiadujemy się z mediów, aktorka dostała nową rolę. Gwiazda zagra w bardzo popularnym serialu TVP - Stulecie winnych. Jak donosi SE za jeden dzień zdjęciowy ma otrzymywać aż 9 tysięcy złotych!

To jednak nie koniec. Jak informują dziennikarze, Małgorzata Socha za udział w serialach TVN i Polsatu - BrzudUla i Przyjaciółki oraz za angaż w nowej roli w serialu TVP, gdzie wcieli się w rolę żony Adama Komornickiego, dostawać może nawet 30 tysięcy miesięcznie.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >