Goniec.pl
Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

5 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Niemałe zaskoczenie wywołała relacja Małgorzaty Rozenek, która w swoich mediach społecznościowych udostępniła zdjęcia sprzed wejścia na antenę "DDTVN". Na nagraniu prowadząca program wyrażała swój głęboki entuzjazm związany ze świąteczną dekoracją studia. Fani jednak w pierwszej kolejności zamiast na stojącą nieopodal piękną choinkę, zwrócili uwagę na intrygującą grzywkę celebrytki.

Małgorzata Rozenek tuż przed wejściem na antenę

Nie od dziś wiadomo, iż na finalny produkt przekazywany w telewizji składa się ogromna praca całego zespołu redakcyjnego. Nie mniejszy nakład sił wkładają będący na miejscu styliści, którzy dbają, by prowadzący program wyglądali perfekcyjnie.

Agata Młynarska Małgorzata Rozenek

"Dzień dobry TVN". Agata Młynarska wygryzie Małgorzatę Rozenek? Jest komentarz

CZYTAJ DALEJ

Zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z kobietą o tak wielkiej klasie oraz ogromnym sercu, jaką jest Małgorzata Rozenek-Majdan, dla której perfekcja ma wyjątkowe znaczenie. Nie bez wpływu pozostawała ona w momencie prowadzenia pierwszych odcinków "DDTVN", kiedy to celebrytka musiała zmierzyć się ze stresem oraz pokładanymi w niej nadziejami.

- Debiut kosztował mnie tyle emocji, że niewiele z niego pamiętam - mówiła w rozmowie z "Jastrząb Post" perfekcyjna pani domu. - Drugi występ już był dużo spokojniejszy (...). Podczas trzeciego zaczęłam czuć, jak chcę, żeby to wyglądało - dodawała celebrytka, która z każdym dniem nabierała coraz większej wprawy w rozmowie z gośćmi programu.

Dziś gwiazda Małgorzaty Rozenek-Majdan rozświetla każde wydanie "DDTVN", które ma sposobność prowadzić, zaś sama celebrytka co jakiś czas udostępnia w mediach społecznościowych relacje zbliżające ją ze swoimi fanami.

- Zobaczcie jak jest już pięknie u nas w studiu "DDTVN" świątecznie! - mówiła do obserwatorów Małgorzata Rozenek - Mamy przepiękną choinkę! - dodawała z entuzjazmem celebrytka. Na pierwszym palnie była jednak intrygująca grzywka perfekcyjnej pani domu, która zapełniła sporą część ekranu.

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą

Na udostępnionym przez celebrytkę nagraniu w pierwszej kolejności wzrok przykuwa jej wysoko postawiona grzywka, którą nawinięto na odpowiedniej wielkości wałek. Wszak pracujący na miejscu styliści muszą wykazywać się niemałą pieczołowitością, by finalny efekt powalał wszystkich z nóg.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich swoją tymczasową stylizacją.

IG/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich swoją tymczasową stylizacją.

IG/m_rozenek

I choć sama fryzura wzbudziła ogromne zainteresowanie, to była ona zaledwie przygotowaniem pod ostateczną kreację, którą fani mogli dostrzec już w trakcie planowej transmisji ze studia. Efekt końcowy jak zwykle był cudowny, zaś prowadzący mogli w spokoju prowadzić kolejne rozmowy z gośćmi.

Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Foto: Kadr z reklamy produktów firmy Profi, Youtube, 2006. / TRICOLORS/East News / Tomasz Zukowski/East News

Katarzyna Skrzynecka - ikona stylu, "twarz pasztetów" i wierna towarzyszka Marcina Łopuckiego. Jak zmieniła się przez dekadę?

Katarzyna Skrzynecka dzisiaj kończy 52. lata. Z tej okazji warto nieco bardziej przybliżyć jej wieloletnią obecność na celebrytkim poletku. Jak zaczynała, jakich wpadek nie uniknęła i czy któryś stylizacji powinna się wstydzić? Jakie są jej największe sukcesy i kiedy zrodziła się miłość, która trwa do dziś? Te fakty z życia Skrzyneckiej przedstawimy w fotograficznym skrócie, głęboko sięgając do archiwów polskiego show-biznesu. Katarzyna Skrzynecka kończy 52. lata. Jak wpływała na krajowy show-biznes? Katarzyna Skrzynecka urodziła się 3 grudnia 1979 roku, jest rodowitą warszawianką. Od najmłodszych lat wykazywała zdolności do występów na scenie. Przez lata było ich wiele, a w najlepszych czasach jej kariery (od 2003 roku) fraza "Katarzyna Skrzynecka" była szóstą najczęściej wyszukiwaną w Google w kategorii "najpopularniejsze aktorski polskie". W 2005 roku była to siódma pozycja,, zaś rok później uplasowała się na 20. miejscu w rankingu najbardziej znanych polskich gwiazd. Nie ma więc wątpliwości, ze miała wpływ na polską popkulturę. Katarzyna Skrzynecka obchodzi 52. urodziny. Nie zawsze wszystko jej wychodziło Nie wystawiamy jednak Katarzynie Skrzyneckiej laurki, bo dobrze pamiętamy rozkoszne kadry sprzed dekady oraz pamiętną kampanię medialną, która do dziś zapewne przyprawia ją o bóle głowy. Nie wszyscy wiedzą, ale kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka była złośliwie nazywana "królową pasztetów" W galerii wyjaśnimy, dlaczego, a zatem jeśli chcecie powrócić do ubiegłych lat – usiądźcie gdzieś wygodnie, aby udać się w wir wspomnień śladami Katarzyny Skrzyneckiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl/ig/m_rozenek

Tagi:

Eryk BłaszakAutor

Redaktor portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: eryk.blaszak@goniec.pl

Podobne artykuły

Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >