Goniec.pl
Małgorzata Rozenek

Instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała zbyt dużo. Fani zniesmaczeni, przekroczyła granicę?

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek po raz kolejny pokazuje ciało z wakacji w Meksyku. Wielu fanów tym razem jednak już z niesmakiem zareagowało na jej relacje na Instagramie. Gwiazda tym razem przesadziła?

Małgorzata Rozenek przebywa na wakacjach w Meksyku z całą rodziną. Praktycznie każdego dnia fani mogą podziwiać niezwykłe widoki i ładne rodzinne obrazki, ale przede wszystkim to Rozenek jest gwiazdą i co i rusz pokazuje swoje wdzięki.

Małgorzata Rozenek pokazała zbyt dużo?

Mogliśmy już oglądać ją bez stanika, w bikini, w kusych spodenkach odsłaniających jej zgrabne, długie nogi, ale były to zdjęcia, chociaż odważne i według wielu nie przystające do matki trójki dzieci, to jednak typowo wakacyjne. Ciężko winić kogoś za pokazywanie zdjęć w kostiumie kąpielowym, gdy jest w ciepłym kraju na wakacjach.

Tym razem jednak na profilu gwiazdy na InstaStories pojawiły się zdjęcia, które fani zareagowali dosyć negatywnie. Rozenek razem z Radkiem Majdanem poszła na siłownię, gdzie oboje korzystali z dobrodziejstw hotelu i chcieli zadbać o formę na wakacjach.

Najpierw pokazała się razem z mężem, ale na kolejnej relacji była już w innym stroju i prężyła się przed lustrem robiąc kolejne zdjęcia. W bardzo skąpym bikini pozowała z boku, pokazując pośladki, a następnie robiła zdjęcia na wprost, siedząc okrakiem na ławeczce do ćwiczeń.

Były to bardzo odważne pozy, w bardzo skąpym stroju. Wiele osób zarzuca Rozenek, że takie zdjęcia nie przystoją matce trójki dzieci, a jej synowie mogą z tego powodu borykać się w szkole z nieprzychylnymi komentarzami kolegów, którzy oglądają ich mamę w takim pikantnym wydaniu.

Fani podzieleni

Inni zauważają, że gwiazda TVN za bardzo stara się zaistnieć i zrobi wszystko, żeby było o niej głośno. Kilka osób zwróciło też uwagę na to, że przy tych zdjęciach Rozenek zareklamowała również swój catering dietetyczny, zapewne nawiązując do tego, że dzięki takiemu jedzeniu jest tak zgrabna mimo wieku i trzech porodów. Wyszło jednak chyba nie tak dobrze, jak by autorka tego chciała.

Mimo wszystko Rozenek ma wielu fanów, którzy są mniej krytyczni wobec gwiazdy. Wielu rozpływa się nad jej figurą i z chęcią oglądają odważne zdjęcia pięknej kobiety, którą Rozenek niewątpliwie jest. Wspierają ją w jej staraniach i twierdzą, że nie powinna się zmieniać, szczególnie dla hejterów z internetu.

A jakie jest wasze zdanie? Małgorzata Rozenek przesadziła, czy może nie ma nic złego w pokazywaniu swojego zgrabnego ciała, skoro robi to tak wiele kobiet w internecie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Każdy nucił jego hit. Nie żyje B.J. Thomas, przegrał walkę z nowotworem

  • Górniak ze sceny zwróciła się do Ewy Krawczyk. Polały się łzy

  • Zasłanianie ust i nosa co najmniej do końca wakacji? Adam Niedzielski zabrał głos

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram.com m_rozenek

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >